Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
52 091 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Jest to w sumie dobry aktor, ale we Władcy Pierścieni był brzydki i troche głupi. Nie widziałam jego innych filmów.

użytkownik usunięty
anjien

ten aktor jest swietny!!!
Boromir byl najprzystojniejszym facetem w filmie,a co do jego glupoty
to po prostu zawladna nim pierscien(ale w koncu kazdy moze miec wlasne zdanie ;)...)

użytkownik usunięty

pewnie ze byl przystojny! I na dodatek swietnie zagral!

użytkownik usunięty

Nieprawda, najprzystojniejszym facetem w filmie był Nazgul numer 6, hłe hłe ;-)))))))

A moja przyjaciolka twierdzi ze Nazgol numer 8. Kwestia gustu.;-)

użytkownik usunięty

Pewnie że był świetny!!!Boromira zagrał świetnie. Jest moim ulubionym aktorem.

użytkownik usunięty

Uwielbiam Seana Beana za większośc jego ról ale chyba najbardziej za czas patriotów, Nie zgadzam się że jako Boromir był głupi tylko poprostu był ludzki i to nas bulwersuje że uległ potrafil jednak znależć w sobie dosc siły...bleble ale to wiadomo każdemu kto czytal ksiazke i ogladal film no taki byl Boromir i zagral go swietnie. Zresztą fajnie że nie gra jednego rodzaju bohaterów tyle że zawzse sa skomplikowani psyhicznie a on zawsze trafia w sedno i to mu sie chwali.

użytkownik usunięty

Co głupi ? brzydki? więc ci odwala?Boromir jest świetny,Bean gra go świetnie!!!!!!!!!!!!!!! Jest super pod każdym względem.Dobry jest wpostaciach złych (ale BOROMIR nie jest zły!to wina pierścienia,potem rzałuje swego czynu i ponosi za nieg karę-NIESTETY!!!)rola Odysa jest przecież dobraA swoją drogą szkoda że jest taki stary:)

anjien

widziałam chyba 6 filmów z jego udziałem i w ani jednym nie miał pozytywnej roli! on się po prostu nadaje do ról złych facetów ... i jest w nich na prawdę świetny!

użytkownik usunięty
anjien

chylę czoło osobie która po jednej roli ocenia aktora że jest głupi..........

Boromir głupi.. :| Boromir w wykonaniu Bean'a jest obok Mortensena najlepiej dobranym aktorem do roli, aktorem, który obok Viggo zagrał najlepiej :] poza tym Bean jest świetny we wszystkich rolach, przeważnie gra role czarnych charakterów, ale wychodzi mu to prefekcyjnie :] a pozytywna role zagrał ostatnio w Equlibrium...szkoda, że tak krótko przebywal na ekranie ale to juz wystarczylo...

error

zgadzam sie z errorem w 100%...Sean Bean jest jednym z moich ulubionych aktorow...gra po prostu swietnie i zawsze sie spisuje...jesli chodzi o Equilibrium to film dosc denny...ale Bean, mimo, ze pojawil sie na chwilke jak zawsze byl swietny...zreszta Viggo Mortensen...tez jest swietny...hheh...pozdrawiam;)) )

użytkownik usunięty
anjien

Wlasciwie wszystko juz zostalo powiedziane. Proponuje ci jednak obejrzec jeszcze jakies inne jego filmy, bo na prawde warto. Niesamowite spojrzenie od ktorego ciarki przechodza po plecach, brr. I rzeczywiscie, umiera jak nikt inny:D Poprostu ma talent. Mowiliscie cos o Sharpie. Kiedy lecial w TV, i na jakim programie? Bylam pewna ze nigdy w Polsce go nie bylo, a tu widze ze jestem w bledzie... Smutne ze u nas ciezko dotrzec do duzej czesci dobrych filmow.

Witam wszystkich fanów Seana BeanaJ ludzie chcielibyście pewnie móc obejrzeć w telewizji całą serię Sharpa prawda? Z tego co się zorientowała puszczało ją TVP1 no to napiszmy do nich, z prośbą żeby puścili to jeszcze raz. Jeden mail nic nie zmieni ale jakbyśmy napisali wszyscy to możeJ napiszcie ze bardzo chcielibyście obejrzeć Sharpa, że wasi znajomi też chcieliby obejrzeć i że mnóstwo innych ludzi też chce to obejrzeć ponawijajcie coś tam jeszcze chyba umiecie np. że po sukcesie władcy Sean stał się bardziej znanym aktorem i że serial z jego udziałem na pewno miałby powodzenie itp. Wymyślcie coś! Możecie wejść na: http://ww2.tvp.pl/tvppl/557.dzialy [ww2.tvp.pl/tvppl/557.dz ...] stamtąd najłatwiej napisać lub napisać na adres widzowie@tvp.pl Proszę was napiszcie do nich może kiedyś wezmą to pod uwagę i puszczą Sharpa w TV. Pozdrawiam wszystkich fanów Seana BeanaJ

Shadowcatkitty

Tu macie ściągawkę z regulaminu TVP: Rozmiar przesyłki pocztowej wraz załącznikami nie może przekraczać 3 MB. W razie konieczności przesłania większego załącznika należy go podzielić na części, na przykład za pomocą dowolnego programu archiwizującego, i przesłać w osobnych listach. Telewizja Polska wprowadziła ograniczenia w przesyłaniu listów elektronicznych. 1. Nie będą odbierane e-maile z serwerów, które pozwalają na rozsyłanie spam-u i umieszczone są w publikowanych spisach RBL. 2. Nie będą odbierane e-maile, w których brak jest nadawcy. 3. Nie będą odbierane e-maile z serwerów, które próbują się podszywać pod inne. 4. Nie będą odbierane e-maile, w których łączna liczba odbiorców przekracza 500. 5. Listy e-mail docierające do TVP są filtrowane przez serwer antyspamowy. Dlatego też jeżeli zawierają słowa kluczowe lub załączniki uznane za niedopuszczalne, będą usuwane bez powiadomienia nadawcy i odbiorcy.

Shadowcatkitty

Sean Bean...
Ma coś. Widizałam go po raz pierwszy w CARAVAGGIO J. Jarmusha. Potem dlugo dlugo nic i... PATRIOT GAMES. Jako Boromir byl niezly - pokazal prostote zwyklego zolnierza z oblezonego kraju;
glupota aktora[?!] - no comments
Dobrze zagral w EQUILIBRIUM - mala rolka ale... zapada w pamiec. Earl Partridge patrzacy zrozpaczonym wzrokiem na połonącą Mona Lizę...
Co do Sharapa - nie widzialam, ale bardzo chetnie bym zoabaczyla ten serial - duzo o nim slyszalam.
Troja...chyba jedyna rola w tym filmie która nie jest "napierdziana do środka" :-)

użytkownik usunięty
eRe

Nie żebym się czepiał, ale "Caravaggio" to film D. Jarmana. Spore przejęzyczenie :)))

anjien

"Brzydki i troche glupi". Nieee no, zlituj sie
Co w nim brzydkiego, ze wygladal jak rycerz, wojownik?
Jesli chodzi o glupote to sie czep Tolkiena

użytkownik usunięty
VvX

Nie pozwolę by ktokolwiek czepiał się w czymkolwiek Tolkiena - to był geniusz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

VvX

"o glupote to czep sie Tolkiena" Nieee to ty sie zlituj!!!

anjien

Jest świetny:] We Władcy szczególnie w roli Borimoira był po prostu cudowny:) Jak dla mnie był przystojniejszy od Vigga^_^

Eowina

Eowina nie zdradzaj Faramira...Oj nieladnie...;-D

Eowina

a mi się tam bardziej Viggo podobał :P a nie uważacie że niektórym facetom jest bardzo do twarzy z długimi włosami i brodą? ;P

anjien

hmm nie bardzo ,rozumiem co masz na mysli..cóz brzydki nie zgadzam sie ,ale o gustach sie nie dyskutuje,natomiast w,którym miejscu objawiła sie głupota Boromira granego przez Sean'a tego kompletnie nie wiem...

anjien

dlaczego bazujecie tylko na roli Boromira. Sean zagral jeszcze w wielu innych filmaw wiele fajnych rol..
-Troja jako Odyseusz
-Skarb narodów ..... Ian Howe
-Nikomu ani słowa ...Patrick Koster
-Equilibrium ..... Partridge
-Essex Boys..Jason Locke
-GoldenEye ..... Alec Trevelyan,
-Czas patriotów..... Sean Miller
-Burzliwy poniedziałek..... Brendan
....

użytkownik usunięty
Do_you_know_real_W

po1 Tolkien to GENIUSZ
po2 Boromir wcale nie jest głupi ,jesli ktoś czytał książkę to wie........Boromir to fajny facet, jest tak oddany swojemu krajowi że to oddanie go trochę oślepia.......a szkoda.....

po3 Sean jest NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Do_you_know_real_W

Brakuje tej najważniejszej w "Caravaggio".

użytkownik usunięty

Wlasnie nigdy nie widzialam "Caravaggio",moze mozna ściągnąc ten film z jakiejs strony??Wkoncu to kluczowa rola w karierze Sean'a i moim obowiązkiem jest obejrzec ten film:)

anjien

Boromir jest super! Bean świetnie go zagrał i ja Boromira lubiłam bardziej od Aragorna, był patriotą i bardzo odważnym i dumnym człowiekiem. W rozszerzonej wersji Dwóch Wież widać, że był w porządku, nawet nie chciał jechać do Rivendell, bo wolał zostać ze swoimi ludźmi i bronić Gondoru, ale ojciec mu kazał i musiał. Chciał zabrać Frodowi pierścień, ale szybko się opamiętał i żałował tego, co zrobił, no poświęcił swoje życie, broniąc Pippina i Merry'ego.
Pięknie umarł, ale szkoda, że tak szybko