Serj Tankian

Serj Adam Tankian

9,2
10 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Serj Tankian

Ludzie, to jest filmweb i nawet jeśli ktoś jest dobrym muzykiem to powinno się oceniać tutaj jego grę aktorską a nie inne rzeczy, a jakoś nie zauważyłem żeby był aż tak wybitnym aktorem by mieć średnią 9,7.

Kwarak

Jeśli już, to jako kompozytor, a nie aktor.
A muzykę robi wspaniałą i mogę się założyć, że gdyby miał skomponować coś do filmu, też by wypadł nieźle. Słyszałeś "Orca"? A nie rozumiem dlaczego czepiłeś się akurat tego jednego konkretnego. Na Filmweb jest mnóstwo innych zespołów czy ludzi niezwiązanych z branżą filmową. Ja nie widzę nic złego w ocenianiu muzyków, artystów, pisarzy. Cieszę się też że są ich strony tutaj- można ocenić, wymienić opinie. Byle tylko nie popadać w skrajność i nie wrzucać ich do rankingu albo ogłaszać ich wybitnymi aktorami/reżyserami/kompozytorami, jeśli zrobią jeden, dwa filmy.
A tak poza tym, to jeśli niedługo wskoczy na pierwsze miejsce, to dopiero będą jaja. Jak ten pan- http://www.filmweb.pl/person/Mike+Patton-150703

Kwarak

Mam wrażenie czy to nie ten sam Kwarak, którego znam?

ILoveHaribo

Może i znasz, masz jakiś inny nick?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones