Serj Tankian

Serj Adam Tankian

9,2
10 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Serj Tankian

"Niestety nieprzychylni na tamte czasy fani metalu, obrzucali Serj'a i resztę zespołu butelkami z wodą i kilkma innymi rzeczami." Założe się, że w ciągu najbliższych kilku lat nie zawitają do Polski! Ale jeśli przyjadą - to będę pierwszą która kupi bilet na ich koncert ;)

skrzydlata

a podobno mają mieć koncert w Krakowie w 2007 roku:) będę druga po tobie która kupi bilet:P

skrzydlata

To ja bede trzeci w takim razie :) Fani SOADu łączmy sie !!!:D

Szymen

No właśnie łączmy się;p;p Można by rozruszać jakoś te tematy o soad bo to najlepszy zespół. Świetnie byłoby gdyby przyjechali do Polski, ja raczej na koncert bym nie poszła chociaż zajebiście bym chciała. Pozdro dla wszystkich fanów!!!!

lena611

E chciec to móc ;) ja bym tam walił na koncert w pełnym biegu chocby miał sie odbyc w szczecinie :D... hm troche daleko :P

skrzydlata

już się raczej nie odbędzie żaden koncercik;-) przynajmniej w najblizszej dekadzie... zawiesili działalność. bede plakać;-(

kffiateq58

No, nie ma co płakać :)
Podobno wcale nie wypadali na żywo tak świetnie, jak na albumach. Wielu fanów się zawodziło. Może nie warto ryzykować?

Slamazzar

ale mimo wszystko zobaczyć ich wszystkich "na żywo" to byłoby coś;-)

skrzydlata

No i stało się. Może nie jako SoaD, ale Serj Tankian.
11 Kwietnia 2008, Warszawa, klub stodoła, start godzina 19:00. Serj Tankian w Polsce.
Zapraszam :)
Bilety 125 - 130 zł, jakoś tak :D

Kristofio

ja będę!!!!!!<za krótkitekst , ale ja będę bo serj tankian jest super>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones