Serj Tankian

Serj Adam Tankian

9,2
10 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Serj Tankian

"Serj Tankian jest głównym wokalistą zespołu nu-metalowego System Of A Down"
Muzyka którą gra SOAD to nie jest nu-metal, słyszałeś w którejś ich piosence rapowanie (pytanie do autora opisu). Nie ma, a rap z metalem tworzy nu-metal. Wypada sie trochę obeznać, a nie pisać głupoty.

hadr1el

"rap z metalem tworzy nu-metal"

bullshit

Za nu metal uważa się takie kapele jak Slipknot, Otep, czy Static-X i w żadnej z nich nie ma rapowania

GxZas

nu-metal to nie SOAD nie obrażać mi tu ich. Jak ktoś tak uważa to się nie zna i tyle!!!! Zgadzam się z autorem tematu:P

GxZas

Naprawde?? Ja slyszalem ze tak naprawde jedynym zespolem numetalowym na swiecie jest Korn(oczywiscie nie twierdze ze tak jest). Poza tym zespoly ktore wymieniles sa na pewno na czele w tego rodzaju muzyce, ale w to juz nie wnikam.
W Slipknocie nie ma rapowania???
Znam bodajze dwie piosenki tego zespolu i w obydwoch Taylor nawala jak nawiedzony(mam tu na mysli rapuje), poza tym do Slipa przypisuje sie takze rapcore. w Static x tez by sie tego troche znalazlo. w definicji nu metal jest takze z domieszka hip hopu(np takie POD tez duzo rapu, a zespol czolowy w tym gatunku muzyki).
wiec "rap z metalem tworzy nu-metal" nie jest do konca nieprawdziwy, na pewno nie na tyle by to nazwac bullshitem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones