Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Szkoda że , zagrała w tak małej ilości filmów . Szkoda również , że Chad nie doceniał takiej wspaniałej kobiety jak Sophia .

A skąd info, że to on nie doceniał jej? Może było na odwrót?

szkola_latania

A może ani on ani ona w życiu prywatnym nie są tak wspaniali jak w filmach?!

szkola_latania

I skoro grała w tak malej ilości czegokolwiek to na pewno jest wspaniała aktorka. Ważne że twierdzi jak to była molestowana w każdym serialu ale jakoś zamiast odejść od produkcji to nadal po kilka lat w niej pracowała. Logiczne przecież bardzo

użytkownik usunięty
drarry55

Cóż, aktorka Sophia jest niezła, ale faktycznie wielkiej kariery nie zrobiła. Po prostu jest bardzo ładna, ale ginie chyba w morzu podobnych ślicznotek ,a wiadomo że wybitna w aktorstwie nie jest.

Co do tego molestowania. Może po prostu bardzo chciała być aktorka, a nie miała innych propozycji pracy. Albo musiałaby dać za rolę, a się szanowala i nie chciała. Wiec desperacko trzymała się roli.

Albo po prostu wtedy wolała milczeć, żeby zachować prace. Albo może po prostu szuka nowej roli i chce o sobie przypomnieć. Kto to wie?
Możemy tylko się domyślać.

Po czym wznosisz że to wspaniała kobieta ? Po tym jaka ma rolę w serialu ? Ludzie są jednak durni....
Grała z nim w serialu i skończyła z nim w łóżku. Potem grała w Chicago pd i skończyła w łóżku z Jesse Lee saffer.. myślę po prostu że ma problem pracować z przystojnym kolega. Nie sądzę by było zbiegiem okoliczności że zakochuje się w każdym facecie z którym gra w serialu a potem się jej nudzi...idealna kobieta ano.

użytkownik usunięty
drarry55

Wiesz, ani Ty ani ja jej nie znamy. Być może jest wspaniała kobieta, może wręcz przeciwnie. Mi się wydaje sympatyczna. Jak jest nie wiadomo. Ale trzeba przyznać że, jest bardzo ładna.

Cóż, to podobno Chad ja zdradził. Ale jak było, oni sami wiedzą. Jednak nie sądzę aby było coś złego w umawianiu się z kolegą z pracy. Może Sophia w trakcie pracy nad serialem, miła mało wolnego czasu i na planie łatwiej kogoś poznać. Poza tym serce nie sługa, jeśli jest chemia i partnerzy z planu, podobają się sobie i oboje są wolni, to czemu nie ? Aktor ,zrozumie aktorkę. Oboje nie są chorobliwie zazdrosni i rozumieją brak czasu, u drugiej osoby .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones