Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

Oglądałam ją tylko w "One Tree Hill", ale wiem, że na pewno nie zasługuje na ocenę 3,76. Gdyby jakieś dziewczynki o dziwnie skrzywionej psychice na punkcie jej faceta nie głosowały na niekorzyść aktorki to ocena byłaby sprawiedliwa. Radzę ww typowi dziewczynek się zastanowić nad sobą, a potem wybrać się na wizytę do specjalisty. :)

blacki

Zgadzam się z tobą.
Ja widziałam ją w One Tree Hill i Bez Skazy i stwierdzam , że bardzo dobrze gra.
Dla mnie te laski są śmieszne

frescosenorita

ta niska ocena... nie rozumiem... glupie to takie tu zaglada LOL

ale juz wszystko sie naprawia.. powoli ale zawsze LOL

blacki

~Xida masz rację. Dziewczyna jest dobra w tym co robi i ma fajnego faceta. A do tego wszystkiego jest prześliczna! No spójrzcie na to zdjęcie! Poprostu cud miód i orzeszki! (bądź też "malina" jak kto woli :P).

A niskie oceny dają laleczki, które albo nigdy żadnego facetanie miały albo bardzo dawno w zamierzchłej przeszłości.. I biedactwa odreagowują, wyrzucając całą swoją frustrację na biedną Sophię, która dla nieszczęścia głosujących związała się z Chadem...

Pozdrawiam wszystkie normalne forumowiczki :)

blacki

Zgadzam sie w 100% z Wami, moje drogie, normalne forumowiczki :)
Ta pani napewno nie zasłużyła sobie na aż tak niską ocenę, ale to wszystko dzięki Wam...napalone nastolatki. To dzięki Wam filmweb staje się coraz mniej wiarygodny, jeśli zamiast gry aktorskiej oceniana jest uroda czy jak w tym przypadku, nienawiść, bo związała się z Waszym ukochanym Chadem. Zastanuwcie się trochę na tym co robicie, albo zamiast brać się za oglądanie filmów, obejrzyjcie sobie lepiej Smerfy albo Kubusia Puchatka, może one czegoś Was nauczą. Dorośnijcie...albo do specjalisty.

bartoszczak

to sie nazywa poprostu choroba ... bo inaczej tego nazwac nie mozna. I chodz teraz jest 4,49 to jest ciagle za malo jak na nia. Pozdraiiam :)

Cady

dla mnei śmieszne jest ze ktoś ocenia aktorke po postaci którą ona odtwarza , nie wszyscy lubią Brooke ale jak słysze ze ktoś nie lubi Sophi bo w serialu jest głupia to to ejst dopiero dziwne
dzieci odróżniacie cos takiego jak prawda i fikcja? na tym polega aktorkstwo , zresztą tak samo było w przypadku Emilie de Raven tez jej nie lubili bo nie lubili Tess ... co to za wytłumaczenie ze jej nie lubie bo tak ....

Bene

szkoda mi tych panienek, a chad i tak juz sobie znalazł nowa ofiare wiec z wami nie bedzie lol

mamnadzieje ze ocena sie podwyszszy bo nie zasługuje na taka mal, apni H ma ponda 9 i to mnie dziwi

użytkownik usunięty
frescosenorita

Też się dziwię-to jedna z najniższych ocen na forum.Najlepsze z tego wszystkiego jest to,że naprawdę dobrze gra,może nie rewelacyjnie,ale dobrze.Poza tym jestem pewna,że to jakieś zakochane w Chadzie fanki dały jej tak niskie oceny.Szkoda,żę niektórzy zachowują się jakby byli w przedszkolu i nie oceniają talentu tylko kierują się głupia zazdrością.

Ja uwielbiam Chada do szaleństwa i strasznie mi się on podoba, ale Sophię też bardzo, ale to bardzo lubię i szkoda, że się rozstali bo wg mnie tworzyli bardzo fajną parę. A te poniektóre fanki Chada mogłyby przestać się dąsać i kierować się głupią zazdrością i zagłosować na Sophię. Dziewczyna ma talent, naprawdę. No i "faneczki" Chada mogłyby popatrzeć jak ona gra w filmach. Tyle, że jak ktoś się nie zna, albo nawet nie chce zacząć się znać na aktorstwie to... niech się przymknie.

blacki

Według mnie Sophia w One Tree Hill jest najlepszą postacią i Bardzo dobrze gra!
Nie rozumiem skąd ta średnia! ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones