Sophia Bush

Sophia Anna Bush

7,6
2 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophia Bush

lubię Brooke, jest fajna. aktorka owszem, nie powiem, ma talent, ale cóż... charakterek raczej ma beznadziejny co widac w wywiadach. prawdopodobnie zaliczyło ją pół hollywood lub więcej.
ja widząc aktora, który mizdrzy się do kamery i udaje kogoś kim nie jest dostaję białej gorączki. ale Sophii trzeba przyznac, że jest łądna, fajna, ale....
była kiedyś moją idolką, ale nie wybije się jednak poza OTH

użytkownik usunięty
tess_harding_2

a skad wiesz jaka jest naprawde?? i skad wiesz ze przed kamerami w wywiadach udaje?? znasz ja osobiscie??? spotykasz sie z nia codziennie??? a stwierdzenie ze prawdopodobnie zaliczylo ja pol hollywood zachowaj dla siebie i nie ublizaj innym. nie masz dowodow ?? nie widziales na wlasne oczy??/ wiec nie obrazaj

ja mówię co widzę i każdy ma prawo do własnej opinii. wspomniałam przecież, ze ją lubię jako aktorkę. wielokrotnie pokazywała gwiazdorskie fochy przed kamerami itp.

tess_harding_2

ok,spokojnie :)to,że oceniasz tak czy inaczej jej grę aktorską...w porządku,każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie tym bardziej,że to akurat jest "sprawa publiczna" ;)...,ale osądzając jej życie prywatne to co innego...to chyba dlatego nazywa się "życiem prywatnym" bo jest życiem prywatnym...i podejrzewam,że takie osoby jak Ty czy ja,które nie znają jej poza szklanym ekranem nie mają prawa jej osądzać...to jej sprawa czy spała z pół Hollywood czy nie...gdybyś mogła jeszcze podać jakieś dowody...a tu nic...tylko Twoje słowa...

sophia84

to może i jest prywatne, ale ja mówię co widac na zdjęciach czy filmikach. Pół Hollywood to nie wymienię, ale kilku owszem: Tony Romo, Chad, Stephen Coletti, James Lafferty (większośc obsady OTH), Jake Gylenghal (nie wiem jak to się pisze), Austin Nichols (przy okazji najlepszy przyjaciel Jake'a), Jon Foster

tess_harding_2

skąd wziąłeś 'listę' partnerów Sophii? z whosdatedwho? wow!

jeśli osobowość danej osoby mierzysz ilością partnerów jej partnerów, to gratuluję braku rozsądku. nawet jeśli była z nimi, nie można powiedzieć, że (tu przytoczę Twoje słowa) 'zaliczyło ją pół hollywood lub więcej'. materacem byłeś? czy może gumką? może to ona zaliczała tych facetów, nie oni ją.

ile masz lat żeby oceniać kogoś po wypowiedziach do prasy? może wszyscy po prostu nałogowo odwiedzajmy profile na fotce.pl i zacznijmy się mądrzyć jak Ty?

violet_bunny

po pierwsze jestem dziewczyną, więc byłaś a nie byłeś.
po drugie nie znam tej stronki whodateswho
po trzecie wpominałam, że ją lubiłam i cenię jako aktorkę i stąd akurat wiem z kim się spotykała
po czwarte uwielbiam Austina Nicholsa i Jona Fostera, więc akurat wiem, ze się z nią spotykali
po piąte nie byłam nigdy na fotce.pl

tess_harding_2

....skąd ty wziełaś tą listę?....z portali plotkarskich?najwyraźniej!! oprócz Chada i Jona to reszta nawet nie jest potwierdzona...współczuje Sophii bo dziewczyna nie może spotkać się z przyjaciółmi(chodzi mi o męską część) bo to czyni z niej ...łatwą?...ten świat jest chory...

sophia84

no cóż... Jon, Chad i Austin są potwierdzeni. Co do ostatniego to w końcu są ich zdjęcia na lotnisku oraz na ulicy jak trzymają się za ręce.
poza tym nie mówiłam, ze jest łątwa tylko, że zaliczyła połowę Hollywood. Może była zakochana w nich czy coś a to nie czyni jej puszczalską

tess_harding_2

"tylko,że zaliczyła połowę Hollywood"..? to raczej nie brzmiało jak...Sophia Bush jest kochliwą dziewczyną tylko jak Sophia Bush jest łatwa...no dobra to twoje zdanie...ale na przyszłość radzę lepiej dobierać słowa:)
pozdrawiam :)

sophia84

no zapamiętam.
może faktycznie źle wyszło.
ja na serio nie mam nic do niej. jeszcze rok temu usiłowałam wyglądac jak ona tzn. fryzurka, ciuchy, makijaż, ale ten etap mi przeszedł.
w każdym razie źle jej nie życzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones