Steve ValentineI

Steven John Valentine

7,0
743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Valentine

Uwielbiam tego aktora. Może nie należy do najprzystojniejszych, ale ma w sobie coś, co przyciąga. No i jeszcze jego głos. Ech... można się rozmarzyć.
Oglądałam go w wielu serialach i muszę przyznać, że w każdym wygląda zupełnie inaczej. I on naprawdę staje się przystojniejszy z wiekiem.
Ostatnio trafiłam na serial "Ja w kapeli" gdzie gra Steve. I gdyby nie napisy to chyba bym go nie poznała. Wygląda świetnie i zupełnie inaczej niż dotychczas.

użytkownik usunięty
Vala_MalDoran

na początku też go nie poznałam ;p no co Ty? dla mnie on jest nawet przystojny :) Ma świetny głos jak śpiewa (np. Ja w kapeli :p) pozdrawiam

Ale w długich włosach wygląda o niebo lepiej niż w krótkich!

Tyle, że 'ja w kapeli' to głos jest podkładany.
To nie on śpiewa tą piosenkę ;d
Chyba, że oglądałaś ang wersję ;)

użytkownik usunięty
tosialipcowa

tak ,oglądałam angielską wersję

Vala_MalDoran

Steve jest boski. Może jak powiedziałaś nie najprzystojniejszy, ale jest jednym z moich obiektów westchnień. Haha xD

Vala_MalDoran

"może nie należy do najprzystojniejszych" ?!?!?! xdd no coo Ty jest tak sexi , że nie mogę , w serialu 'ja w kapeli' jaki tam jest ..... <buja w obłokach>

madziulek92

Hah Dokładnie! w "Ja w kapeli" jest ekstra :) super mu w takich włosach, i w tych ciuchach :3 Fajnie, że to on gra Dereka Jupitera :P
i rzeczywiście ma świetny głos [ang wersję oglądałam]
:))

AktorkaDD

A wgl to on mi się dzisiaj śnił. Na serio, bez ściemy. Aż się zdziwiłam, bo w sumie mam dużo innych spraw a akurat on mi się śnił xP
Ale sen był ekstra, nie powiem, że nie =D
;3

AktorkaDD

Też bym chciała mieć z nim sny. Ech... zazdroszczę :)

Vala_MalDoran

jak się okazało, oglądałam kilka filmów z nim i nawet go nie poznałam. Mistrzowski aktor jeden z lepszych ;)

Vala_MalDoran

Hehe muszę przyznac, że go ubóstwiam, zwłaszcza jak mówi z tym swoim pięknym, brytyjskim akcentem *.*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones