Tina Majorino

Tina Marie Majorino

7,2
1 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tina Majorino

Pierwsze miejsce w polskim internecie, w którym znalazłem cokolwiek o Tinie Majorino :-)
Na świecie są tylko 3 aktualizowane serwisy poświęcone wyłącznie tej aktorce. Autorem jednego z nich jest Polak - ja :-) Wyłącznie z mojego serwisu można ściągnąć za darmo klipy filmowe z Tiną Majorino, a także wiele fotografii, fanartów, SETKI screenshotów i mase innych rzeczy. NIedługo założę również forum poświęcone Tinie, drugie na świecie :-) Zapraszam:

www.tmajorino.8m.com

.

tummi

Brawo!!

Chwała Ci za to!

(Także kiedyś szukałem coś o niej, zwłaszcza o jej dziecięcych rolach, i niewiele mogłem znaleźć.)

Przy okazji:
Nawet na "Onet-film" na jej temat nie ma kompletnie NIC, poza tytułem 1 (słownie: JEDNEGO!!) filmu (z 2004 r.)...

Pozdrawiam
Jacek


P.S. (sugestia dla webmajstrów):
Przydałby się (zresztą dla innych aktorów również) jakiś dział czy po prostu miejsce na linki do stron, fanclubów, forów, grup (np. Yahoo) poświęcomych danemu aktorowi, (albo -- przy filmach -- danemu filmowi).
J.

jack_6

No tak, to skoro ty nie mogłeś znaleźć wiadomości o niej jako internauta, to co ja mam powiedzieć - skąd mam brać newsy na swoją stronę :-) Niezwykle trudno coś o niej znaleźć.
Teraz coprawda mam hita na stronce - wywiadzik, ale generalnie np. nowe fotki to pochodzą wprost od paparazzich. Żeby je dostać, trzeba wydać $$$, i to absurdalnie duuużo $$$ Na szczęście znajoma z Australii (prowadzi Tina Majorino ONLINE) ma dojścia do agencji fotograficznych które sprzedają te fotki więc ... mamy je za free, hehehee
www.tmajorino.vel.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones