Tina Majorino

Tina Marie Majorino

7,2
1 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tina Majorino

No i stało się, udało się mnie i moim przyjaciołom znaleźć sposób na skontaktowanie się z Tiną Majorino. Wymieniliśmy sobie parę wiadomości z Kevinem (jej bratem) no i oczywiście z panną T. :-)
Udało mi się ją namówić by udzieliła mi "exclusive" wywiadu dla mojej strony Tina Majorino Fan Site! Słyszeliście kiedykolwiek, żeby tak uznana aktorka udzieliła wywiadu stronie hobbystycznej??? Niesamowite prawda?
Tina to bardzo miła dziewczyna. Zresztą sprawdźcie ten materiał:
www.tmajorino.vel.pl
Zapytałem ją m.in. o nową rolę w "What We Do Is Secret" a o czym tutaj nawet się nie wspomina.
Oczywiście nie ma mowy żebym zdradził jak z nią się skontaktować :) Natomiast Kevin podkreślał kilka razy, że WSZYSTKIE blogi, myspace'y (gdzie swego czasu były aż 3 Tiny Majorino, :)) i inne duperele w sieci to zwykłe oszustwa, bo ona nie ma swojego blogu. Więc odrazu mówie - nie macie co szukać :-)
.
www.tmajorino.vel.pl

tummi

serio??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

użytkownik usunięty
LadyDaga

Nawet jeżeli to nie prawda, to ci nie powie.głupie pytanie...

użytkownik usunięty
tummi

Chciałam wejść to mi się pokazuje info "Konto jest aktualnie zablokowane"...

Hey, witryna cały czas istnieje. Adres po prostu się zmienił - www.tmajorino.kom.pl
Co do tego wywiadu to ja doskonale rozumiem że można w coś takiego wątpić bo z lekka niespotykane :-) Ale to prawda, tak jak napisałem. Można go przeczytać pod adresem:

http://www.tmajorino.kom.pl/wywiad.html

Witryna nie jest od bardzo dawna aktualizowana z błahego powodu. U Tiny nic ciekawego się nie dzieje. Nie dostaje nowych ról lub o nie się nie stara, a te które miała w swoim "dorosłym życiu" są kiepskie lub nieistotne. Nie ma o czym pisać po prostu. O serialach nie będę pisał bo ich nie oglądam. Z tego co wiem Tina zafascynowana jest teraz muzyką.
A ktoś tam wcześniej pytał się o adres do niej. Ja jej się pytałem o telefon ale mi nie podała hahahaha To były oczywiście żarty, natomiast kiedyś znalazłem w sieci, przez zwyczajne klikanie w Googlu gdzie prowadzi lekcje tańca. Znalazłem adres (w LA) oraz godziny zajęć więc dla kogoś z LA nie byłoby problemu iść i se z nią pogadać :) Napisałem zresztą o tym do niej i potwierdziła to prosząc bym nie umieszczał tego info na swojej stronie.

Na forum TM Fan Site też ludzie co chwila się pytają jak się z nią skontaktować. A ja powtarzam zgodnie z prawdą, że jak przelecą moją stronę i skojarzą fakty to te namiary znajdą. To zwyczajna dziewczyna, jak się ją normalnie zagada to chętnie odpowie na wszelkie pytania.

tummi

link padl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones