Tomasz "Titus" Pukacki

Tomasz Pukacki

7,3
19 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Tomasz "Titus" Pukacki

Będzie jurorem w Bitwie na głosy.Chyba się kaska na wódę i prochy skończyła.

Predator10

Zesrał się, a nie sprzedał. Niech robi co chce. Dupy nie daje występując w takim programie, a że przy okazji trochę grosza mu wpadnie, to co? Należy mu się, bo wątpię żeby się jakoś wybitnie dorobił w życiu na muzyce... Jednym słowem idź i nie pier.dol :-)

Predator10

Z jednej strony jest ikoną polskiego metalu więc jego pobyt w "tego typu reality show" denerwuje. No ale zgadzam się, że niech robi co chce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
draugr

Jest zerem muzyki, bo podoba mu się blondi ? ciekawy tok myślenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
draugr

wielki mi celebryta :P 1 program i to zakończony
Kasę dostał, "oswolił' ostry rock i rock'n'rollowców wśród przeciętnych widzów TVP 2 i git.
Ja tam nie widzę ani sprzedania, ani dna muzycznego, choć nie lubię ich kawałków poza http://www.youtube.com/watch?v=CKCl2QbiAkc
Kapela ma swoich fanów, więc widać, że muzyka się podoba :P A jak ich i Titusa nie lubisz to nie musisz słuchać, a już na pewno nie masz prawa idiotycznie obrażać.

pixi222

Nie obrażam idiotycznie, ale mówię prawdę o tym fagasie. Lubię covery AD, ale tylko covery, dziecinko.

draugr

"dno", "zero", ocenianie muzyki po 1 pytaniu o laski, taaa jasne chłopczyku ;) Ja tam wolę takie komentarze nazywać prywatną oceną, a nie prawdą ;)

pixi222

Każdy komentarz jest prywatną oceną, dziecinko. W dodatku ja tu nie oceniam muzyki, ale całokształt, więcej nie będę się powtarzał. Robi niezłe covery i to wszystko, co można o tym dziadku, któremu odbiła palma, powiedzieć.

draugr

To dobrze, że się zgadzamy TERAZ. Post wyżej twierdziłeś, że piszesz prawdę, nie własne zdanie :P

pixi222

Moje zdanie jest prawdą!

Predator10

Titus - mistrz i tyle....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones