Tomasz Preniasz

6,7
531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Preniasz

Bezkarny w dodatku. Nie ma to jak Polska - piękny, uczciwy, sprawiedliwy kraj...

Lady_Dragonfly

Nie żebym bronił faceta ale ty dziecko pudelka, nie znasz szczegółów tego zajścia, przeczytałaś bezstronną plotkę w serwisie plotkarskim i się podniecasz.

soldier175

Serwisy plotkarskie to ja szanuję tak jak Radio Maryja. O tym, że zabił matkę dowiedziałam się dużo wcześniej i nie z jakiegoś pudla. Nie podniecam się plotkami i dzieckiem nie jestem (pewnie mam więcej lat niż ty). Po prostu krew mnie zalewa jak ktoś jest bezkarny tylko dlatego, że zagrał w jakimś filmiku. Każdy Kowalski dostałby wyższy wyrok i zostałby w pierdlu.

Lady_Dragonfly

W sądach nie ma sprawiedliwości jak i na tym całym pojebbanym świecie!

099P

ale jaki bezkarny? dostal wyrok, odbywal kare w...jak to zostalo okreslone "pierdlu", a brzemie karalnosci bedzie sie za nim ciagnac. obecnie pan Tomasz P. ma problemy ze znalezieniem pracy i przez to ze nie jest byle Kowalskim tylko osoba badz co badz rozpoznawalna zyje mu sie troche ciezej niz przecietnemu Kowalskiemu. zreszta nie nam oceniac tego czlowieka

murinus86

Prawo VIP-a i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones