William SadlerI

William Thomas Sadler Jr.

7,4
9 383 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Sadler

Powiedzmy sobie szczerze

użytkownik usunięty

On ma taką gębę, że nadaje się tylko do ról typu płk Stuarta. Twarz skazuje go do gry bandziorów, przestępców, psychopatów itp.

Jeżeli tylko po twarzy oceniasz aktorów.. Mi się bardzo podobał w Roswell. I nie tylko, kiedy był szeryfem, ale także jako ojciec, który może surowy i konsekwentny, ale troskliwy o syna.

LXR

To fakt,mi się podobał jako ojciec Shii w dwóch filmach-Bitwa pod Shaker Heights i Eagle Eye-niby skłóceni,ale wciąż troszczy się o filmowego syna,poza planem też udzielał mu lekcji aktorstwa w pierwszym wspólnym filmie.

Ta... jasne! Obejrzyj sobie najlepszy film z jego filmografii czyli "Skazani na Shawshank". Tam gra postac sympatyczną.

Vincent02

Nick Nolte bis

Na przykład UBeka, kiedyś grał agenta Sekcji 31 w Star Trek DS 9, takiego SB gwiezdnej floty :-)

Mnie się kojarzy z redneckimi szeryfami i żołnierzami o starych zasadach i nietolerancyjnych poglądach :)

To chyba nie widziałeś Ponurego Żniwiarza w jego wykonaniu :D

...nie przesadzajmy,ma charakterystyczną twarz ale nie ma co ją wrzucać do jednego worka...dobra gra i mimika twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones