Wojciech Pokora

8,3
16 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Pokora

Jak podają przed chwilą media dziś rano pan Wojciech zmarł :( Kolejny wielki aktor, który odszedł do tego lepszego świata i gra dla Pana Boga. Dziękuje Panu za te wszystkie role, szczególnie komediowe, zwłaszcza za rolę w filmach Bareji i w CK Dezerterzy

1922

I ja dziękuję... Mimo zaawansowanego wieku Pana Wojciecha czuję ze to i tak za wcześnie odszedł.
Wspaniały, wybitny aktor, jakich już nie ma i nie bedzie

Lucynica

No ja właśnie na Interii to przeczytałem... Jeden z moich ulubionych aktorów... K... mać!!!! A jeszcze w nocy oglądałem z Nim Co lubią tygrysy... Normalnie jakieś przeznaczenie...

1922

Jeszcze jeden MISTRZ... Podłe czasy.

jan_niezbedny0

Dokładnie, szkoda że stara dobra szkoła aktorstwa powoli się wykrusza, ilu ich jeszcze zostało?.Dzisiaj mianem gwiazd określa się celebrytów lansujących się na ściankach,ich osiągnięciem jest najczęściej rola w jakimś serialiku nic więcej.Pojawiają się i znikają,wszystko to taki sztuczne i bezduszne...

Panie Wojciechu-Marysiu pokój Twej duszy,żegnaj i przywitaj się z resztą wspaniałych aktorów którzy już odeszli...

Psycho_Daddy

Nic dodać nic ująć!!!

jan_niezbedny0

Nie chce mi się w to uwierzyć... Marysi już nie ma... ale doła załapałem...k...

1922

No ja właśnie na Interii to przeczytałem... Jeden z moich ulubionych aktorów... K... mać!!!! A jeszcze w nocy oglądałem z Nim Co lubią tygrysy... Normalnie jakieś przeznaczenie...

swoj_ze_swaja

Ostatnio widzialem Go w Miodowych Latach, przed świętami obejrzałem odc "pieśń strudzonego renifera",jako "tatuś" wypadł tam naprawdę świetnie,naturalnie i ciepło chociaż to epizodyczna rola zawsze lubiłem gdy pojawiał sie w serialu...

Psycho_Daddy

Właśnie. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ja myślę, że jednak są...

swoj_ze_swaja

No już nie przesadzaj. To że pod każdym postem, piszesz ten sam tekst,,to jedno,ale że pod jednym postem,piszesz dwa razy to samo no to już przesada naprawdę.Niemniej rozumiem że jest ci przykro z powodu śmierci tego aktora

dj_carlos

Ale co mam odpowiedzieć? Na to konkretne zdarzenie mam mniej więcej jeden komentarz.

swoj_ze_swaja

No niech ci będzie :p

1922

strasznie mnie denerwuje używanie ten durnego zwrotu - zmarł/nie żyje/odszedł itd. NIe odszedł nie zmarł tylko żyje wiecznie w wielkim szczęściu i radości w Niebie. Swoje na Ziemi zrobił. Pozdrawiam

1922

Żegnaj Mistrzu [*]

1922

Jeden z takich aktorów, że choć wiesz, choć już pogodziłeś się że umarł, to jednak robi się tak smutno ja patrzysz na datę śmierci w danych aktora. Dochodzi do ciebie ta wiadomość: już go nie ma. Umarł. Naprawdę dobry aktor, genialny człowiek. Takich ludzi powoli ze świecą szukać :(

1922

Smutne łza się w oku kręci i kończy się pewien etap historii [*] . Oby następcy mogli być godni Pana Pokory sztuki.

1922

Pokora wobec czasu i przemijania.
Filmy zostaną do końca istnienia naszego świata.

1922

Stara gwardia się wykrusza ,nie wielu zostało już aktorów tej klasy.Byl znakomitym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones