Zach Braff

Zachary Israel Braff

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/61341/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1658,"rate":8.284680337756333,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/61341/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":288,"rate":7.038194444444445,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenarzystów","link":"/person/ajax/roles/61341/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":95,"rate":7.147368421052631,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/61341/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":27,"rate":7.777777777777778,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/61341/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":19,"rate":7.157894736842105,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/61341/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":17,"rate":7.411764705882353,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/61341/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":12,"rate":7.166666666666667,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}}]
8,3
1 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Braff
 • Od wczoraj, reżyser i scenarzysta Garden State zbiera pieniądze na swój nowy projekt filmowy
  poprzez serwis kickstarter. Zresztą zobaczcie sami:)

  http://www.kickstarter.com/projects/1869987317/wish-i-was-he...

  Aloha!

 • ketlok wierze że powstanie coś dobrego :)

 • pink_panthera a ja nawet jestem przekonana, że to będzie coś dobrego:)

 • ketlok No i nie myliliście się... powstało coś niesamowitego! Zachęcam do obejrzenia!

 • sirkk a jak wygladalo w sumie to na kickstarterze?

 • vasil_zajcev Zach umieścił krótki opis swojego pomysłu na film i określił kwotę którą chciał zebrać na 2 miliony $. Wymyślił również ponad 60 upominków, które można było nabyć w kwotach od 10$ (dostęp do Dziennika Produkcji w formie bloga) aż do 10.000$ (rola w filmie).
  W ciągu 30 dni zebrał ponad 3.100.000$.

  Ja sam skusiłem się na około godzinne spotkanie "na drinka" z Zachem + zaproszenie na paryską premierę filmu w Sierpniu oraz nagranie przez Niego filmu z tekstem, który sam wymyśliłem. Pamiątka na całe życie :)

 • sirkk Czad! Sirkk - zdradź jakieś szczegóły, doszło do spotkania, interesujące było? :)
  Odnośnie filmu - siłą rzeczy muszę go porównać z Garden State, w którym szalę przeważały wątki egzystencjalne względem Wish I Was Here. Tu za to więcej się pośmiałem. Oczywiście ciut to wszystko przerysowane i przesłodzone, ale film zdecydowanie wart obejrzenia.

 • macdudas Hej! Chyba filmweb mi nie wysłał powiadomienia o Twoim komentarzu stąd wybacz... 2,5 letnie opóźnienie ;)

  Tak spotkaliśmy się na tzw. Meet&Greet w restauracji którą zarezerwowano dla grupki około 20 osób takich jak my. Zach był przed czasem i przywitał nas rozbrajającym "Hi, I'm Zach", jakbyśmy nie wiedzieli ;) Dostał od nas butelkę Żubrówki w Żubranku z instrukcją jak zrobić "Szarlotkę", zrobiliśmy sobie zdjęcia, pogadaliśmy trochę, chyba nawet więcej niż reszta bo zgodnie z moim szczwanym planem, wybrałem premierę w Paryżu bo Francuzi gorzej znają angielski ;) Pamiętał film, który dla mnie nagrał (był dość nietypowy ale to zupełnie inna historia) a nawet wspomniał go i mnie po premierze filmu już w kinie przy kilkuset osobach. Szalona historia, którą będę mile wspominał do końca życia.

 • sirkk Znasz taką przypadłość jak MITOMANIA? Nieźle Cię fantazja poniosła. No chyba, że jakieś foto potwierdzające. O jaki film niby chodzi bo nawet nie napisałeś....

 • Adamveli Widzę, że ktoś tu ma problemy z zaufaniem ;) Po co miałbym wymyślać takie historie? Żeby zainponować anonimowemu internaucie? Trochę wiary w ludzi.

  Mógłbym Ci wysłać swoje foto z Zachiem ale i tak byś zaraz stwierdził, że to nie ja tylko jakaś fotka z Internetu (no bo skąd niby miałbyś wiedzieć, że to ja) więc po co się trudzić? Różnica między nami jest taka, że ja to przeżyłem a Ty siedzisz w necie i to negujesz ;)

  O jaki film chodzi wynika z pierwszego postu, który komentowałem... „Wish I was here”.

 • sirkk Ja tam nie widzę abyś wspominał, że to WISH I WAS HERE. Pisz pan sobie co chcesz. Fantazje masz dobra moze scenariuusze pisz ? Albo Baśnie hehe

 • Adamveli Nie chodzi o mój komentarz a o pierwszy post (a dokładnie rzuć okiem na linka do Kickstartera, masz tam nawet w adresie napisane Wish I was here) ;)

  Biorąc pod uwage do czego zaangażowałem Zacha Braffa, masz rację, powinienem napisać o tej historii jakiś scenariusz. Jeśli do tego dojdzie odezwę się do Ciebie bo będzie do obsadzenia rola internetowego trolla ;)

  Baśnie, zwłaszcza takie o zawistnych, zazdrosnych skrzatach zostawię Tobie ;)

 • sirkk O jej nie chcialem Cie zranic....Sluchaj super, ze go znasz i bla bla bla. Trolem nie jestem tylko musze widziec by uwierzyc. Pozdrow Zacha

 • Adamveli Siema niedowiarku!

  Ostatnio robiłem porządki w bibliotece zdjęć i znalazłem coś co może Cie zainteresować ;)

  https://ibb.co/c08dnz

  P.S. Zach też Cie pozdrawia... not! ;)