Zayed Khan

Zayed Abbas Khan

8,0
202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zayed Khan

Nieźle wyglądał w dłuższych włoskach ale w tych krótkich mu lepiej ...

Fashionlady

Mi się am bardziej podobał jak miał dłuższe xP zostaje tylko nadzieja, że może jeszcze mu odrosną xD

Annik_Black

zgadzam się z tobą całkowicie. tylko że ja uważam iż w każdych włoskach wygląda ślicznie. Szkoda że jest żonaty ;P, hehehe

olcia2190

Bardzo szkoda, ale przecież może się rozwieść no nie ? Żartuje.
Prawdziwy fan pragnie szczęście swojego idola, jestem pewna jest szczęśliwy z swoją żoną, a rozwód nie jest niczym przyjemnym.

olcia2190


żonaty?!?!?!??!? buuuuuuuuuuuuuuuuuu :(

Fashionlady

najlepsze wlosy mial w filmie "dus" ;) hehehe

014

ooojj tak w "dus" wygladał bossko:)normalnie jak zakładał ciemnie okulary i w tych włosach to jak tom cruise z mission impossible:P ja odniosłam takie wrażenie:P

Fashionlady

wszedzie wyglada slicznie. w kazdym filmie ma sliczne wloski i wogole jest cudowny. najpiekniejszy aktor na swiecie i prosze nie porownywac go do toma cruisa bo to obraza zayedka. i baaaaaardzo szkoda ze ma zone, bo ona na niego nie zaluguje. ogladajac jego zdjecia po slubie wyglada na coraz bardziej zmarnowanego. nie wiem co ta kobieta mu robi aleee uuuuuuuuu jest teraz taki biedniusi. jezeli ktos ma film dus to bardzo prosze o kontakt ze mna. to moj mail:olcia2190@autograf.pl . Baaaardzo mi zalezy na obejrzeniu tego filmu. Moglby ktos byc tak dobry i wjakis sposob sie ze mna skontaktowac i wyslac mi go:D bylabym strasznie szczesliwa. nie mowiac tez o innych ciekawych filmach. ja moge sie odwzajemnic:)

olcia2190

Uwielbiam go :). Widziałam z nim pare filmów i uważam, że jest świetnym aktorem.

Marlena_6_2

jak dla mnie to super wygląda w krótkich:-)

użytkownik usunięty
Imperia

NIe... mi się wydaje, ze w długich lepiej:P W krótkich tak dziecinnie...

Oczywiście że w długich lepiej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones