PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7 066
ocen
4,6 10 1 7066
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

skoro

ocenił(a) serial na 10

skoro zbuntowany anioł wraca na antenę to mam nadzieję że Adam i Ewa też wróci na antenę bo nie pamiętam kiedy to puścili. Zbuntowany anioł i Adam i Ewa to są moje ulubione telenowele z dzieciństwa.

kinomanka_13

Moje tak samo! :))) Ale niestety "Zbuntowany Anioł" już drugi raz pod rząd po zakończeniu pierwszej emisji leci na TV Puls, a o "Adamie i Ewie" ani widu, ani słychu :((( Trzeba pisać do telewizji w sprawie emisji, bo coś czuję, że żaden z programów na ten pomysł nie wpadnie...

ocenił(a) serial na 10
Dianka96

no zgadzam się z tobą, tylko niech o późnej godzinie pomyślą bo ja w pracy do 16 jestem. A w piątki mam wolne, a zależy mi obejrzeć Adama i Ewę żeby sobie dzieciństwo przypomnieć.

kinomanka_13

Mi tak samo, tym bardziej, że w internecie nie ma wszystkich odcinków, żeby móc obejrzeć... Też myślę tak samo jak Ty, że jakby któraś stacja zdecydowała się emitować "Adama i Ewę", to gdzieś tak wieczorem powinni to puścić, najlepiej o 19, wtedy już chyba każdy mógłby spokojnie sobie zasiąść przed tv i obejrzeć telenowelkę:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones