PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103491}

Akta zbrodni

Forensic Files
7,6 391
ocen
7,6 10 1 391
Akta zbrodni
powrót do forum serialu Akta zbrodni

jednak

ocenił(a) serial na 6

Podobny cykl po hasłem " Noc zbrodni " robił niezłą furorę na Discovery. Bardzo dobrze ukazane postępy nauki w kryminologii.
Może funkcjonować jako przestroga dla potencjalnych przestępców. Nie ma zbrodni doskonałej.

Nana_2

Obecnie jest emitowany na Discovery "Wieczór zbrodni" w każdy czwartek i sobotę po 21.

Nana_2

Mam nadzieję, że nie świadczy to o mojej psychopatii :D ale lubię oglądać filmy o takiej i podobnej tematyce. Właśnie przes kilkoma sekundami skończyłem oglądać kolejny odcinek (szkoda, że był to chyba 1szy czy 2gi jaki widziałem, ale nie wiedziałem, kiedy jest ten film i trafiłem na niego przypadkiem ;( ). Co gorsza z niemniejszą (jeśli nie większą) przyjemnością oglądam 'Kroniki z celi śmierci' w Reality TV, jak już mi się uda na nie trafić. Książkę o podobnej tematyce też bym chętnie przeczytał, gdybym na jakowąś trafił. Oj chyba czas jednak wybrać się do psychiatry, bo cosik ze mną chyba nie tak..... :D:D:D:D:D

cOOba

spoko nie przejmuj sie - jesli z Toba jest cos zlego, to ja jestem psychiczna bo uwielbiam takie rzeczy :D

ocenił(a) serial na 10
ahcynk

Tez to uwielbiam i zastanawiam sie kiedy znowu ujrze podobne seriale w tv :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones