PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 916
ocen
6,4 10 1 19916
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Nudny, pozbawiony konkretnego scenariusza i ciekawych bohaterów. Wcisnęli na siłę 2 seriale w jeden, usunęli jakąkolwiek fabułę, a los bohaterów znany jest od początku więc nic nie pcha do dalszego oglądania. Klimatu zero, strachu zero - tylko jumpscare i nadmiar gore (wyciąganie jelit, podrzynanie gardeł). Stylizacja na "projekt monster" itp. kamerą z ręki dobija ten serial - całkowicie zmieniając formę na coś a'la REC z pogranicza horroru i komedii.

ocenił(a) serial na 4
Piterek83

Co to ma niby być, Paranormal połączony z Blair Witch Project ?

ocenił(a) serial na 4
Piterek83

Wyrżnięci producenci.

Taki tytuł powinien mieć ten sezon, to wygląda jak by tworzyły go zupełnie inne osoby. Co to ma niby być, Paranormal połączony z Blair Witch Project ? Kompletne dno, takimi produkcjami to mogą zachwycać się przeciętniacy nie mający gustu i pojęcia o kinie. Scenariusz jest tandetny, głupi a wręcz często absurdalnie śmieszny.
Jeszcze te tandetne dodatki, że niby oglądamy dokument i archiwalne materiały, no rozłożyłem ręce... Nie tego spodziewałem się po AHS.

A ile głupich scen, jak bym oglądał jakiś horror klasy b, chodzą pod drzewem 5 minut i dopiero potem załapują że 3 metry wyżej wisi gość z flakami na wierzchu...
Ci przeżyli taką rzeźnię że przez dwa lata nie mogą dojść do siebie psychicznie ale wracają bez żadnych oporów...
Ekipa filmowa składa się z 1 menadżera, kamerzysty i sekretarki...
We trzy docierają do przyczepy menadżera która nafaszerowana jest elektroniką ale nie ma żadnego telefonu ani komputera z dostępem do internetu... a i jeszcze oczywiście Audi A6 z 2015 roku które nie odpala... Może nima bensyny...

Można by jeszcze wymieniać, jestem po 7 odcinku i czuję złość i rozczarowanie, obejrzę do końca i będę chciał o tym zapomnieć.

Może ktoś z was wymieni jeszcze parę absurdalnych scen ?

Pozdrawiam.

killerek132

Bzdurnych scen było mnóstwo ale akurat auto chyba stało z otwartymi drzwiami. Czyli ktoś wybiegł w pośpiechu i np zostawił zapalone światła i kluczyk w stacyjce(bez nich nie było by próby odpalenia) a to unieruchomi szybko każde auto.

ocenił(a) serial na 5
Piterek83

Horror to gatunek szeroko zakrojony. Są różne odmiany. Gore to jeden z nich. Każdy sezon miał jakiś przewodni klimat. Mi osobiście pasowały sezony 1-3, po prostu kocham je... 5 nie dałam rady dooglądać do końca, a szósty to po prostu niemiłe wspomnienia z niektórych scen...

aleera89

5 sezon obejrzałem do końca w sumie z ciekawości. Miałem wrażenie, że oglądam jakąś telenowelę. Normalnie wątki jakby z Mody na sukces. Do tego gdy wprowadzili cos ciekawego, to albo od tego odchodzili albo ucinali w najciekawszym momencie.

6 sezon bardzo krwawy, moim zdaniem zaprzesadnie, ale to chyba bylo po to, żeby odciągnąć widza od słabego scenariusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones