PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610675}

Anohana: The Flower We Saw That Day

Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
7,9 3 329
ocen
7,9 10 1 3329
Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
powrót do forum serialu Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai

warto obejrzeć

ocenił(a) serial na 7

piękna animacja, cudownie dobrana klimatyczna muzyka, ciekawe postacie, fakt tematyka tego serialu jest dosyć smutna i przyznam że ogladając go mam dziwne wrażenie, trudno mi to sprecyzować, został mi ostatni odcinek, ale uważam to anime za interesującą pozycję do obejrzenia i komentowania=)

ocenił(a) serial na 8
nofree

To anime zapowiadało się na przynajmniej 8 od samego początku. Byłam pewna że będę je oglądać. Nie rozczarowałam się. Było bardzo wzruszające i prawdziwe. Bardzo polubiłam wszystkich bohaterów, nawet tych, którzy na początku mnie denerwowali. Jedno z niewielu produkcji tego sezonu na bardzo wysokim poziomie. Oceniłam na 9 i dodałam do ulubionych. P.S. Piosenka końcowa "Secret base: jest świetna i już przy jej słuchaniu chce się płakać.

ocenił(a) serial na 10
nofree

Czekałem na ostatni odcinek z oceną, ale teraz wiem że inaczej niż na 10 ocenić tego nie mogłem. Sposób w jaki to anime gra na emocjach jest mistrzowski. Moge przyznać bez problemu że się zwyczajnie poryczałem, albo jeszcze lepiej, płakałem przez większość odcinka. I mimo że nie dowiedzieliśmy się tak naprawdę do końca jak zginęła Menma, niczego mi tu nie brakowało. Można polecić wszystkim, a zwłaszcza tym którzy myślą że anime to bajeczki bez przekazu. Ten tytuł pokazuje jak bardzo się mylą

ocenił(a) serial na 8
kpreiss6

najbardziej zaskakującą dla mnie rzeczą, jest fakt, że dopiero na ostatnich sekundach tego anime uronilam zaledwie jedną łzę O__O a jestem wrażliwa i płakałam na innych anime >.> albo choćby taki przykład filmowy, czy ktoś z was oglądał Cast Away: Poza światem? płakałam jak Wilson odpłynął i Hanks zaczął rozpaczać, albo w Terminalu jak jakiś typek rozdeptał mu jedzenie. w anime czasami płaczę, pamiętam w Naruto 1 seria jak umierał Haku i Zabuza w pierwszych odcinkach (17-18) albo na koniec Angel Beats! jak wszyscy znikali to mnie kroiło w pół .jakoś tak, wszyscy mówili mi że to anime to wyciskacz łez ale poza tym że było bardzo ładne to ja sie nie rozpłakałam X.O ale mimo wszystko oceniam wysoko. bardzo mi się podobało

ocenił(a) serial na 10
nofree

Faktycznie... Po tej produkcji widać, że Ci ludzie w Japonii mają jeszcze głowę na karku i potrafią zrobić coś po mistrzowsku, mimo że już jest mnóstwo anime na świecie. Takie produkcje do słownie bajerancko się wciąga... Ledwie włączasz, a tu już koniec. Już dawno nie widziałem tak dobrego dramatu. Całkiem ciekawie dobrani bohaterowie, bardzo fajny klimat i nie przynudza. A co do Endingu to jest naprawdę dobrze wykonany przez tą trójkę Seiyuu, chociaż tylko słucham tego oryginał w wykonaniu SCANDAL, ale i tak im wyszło całkiem nieźle. No po prostu nic dodać nic ująć. Anime super i tyle, polecam każdemu. Bezwarunkowo ocenka 10/10 i do ulubionych. Oby takich więcej xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones