PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96522}
5,2 7 293
oceny
5,2 10 1 7293
3,0 3
oceny krytyków
Bao Bab, czyli zielono mi
powrót do forum serialu Bao-Bab, czyli zielono mi

Zacznę od tego ze mnie na 12 odc jeden jedynie się podobał z udziałem Andrzeja Grabowskiego o weselu to był odc który mnie rozbawił .Dalej było słabo odc z delagiem bardzo przeciętny ,nie było to zabawne i było tak nijako .Odc z zamachowskim też jako tako. Rola tego bosmana no to było na pewno nie komiczne a raczej tragedia .Co dalej Ryszard kotys to na pewno nie było to co robi w kiepskich jako Marian Paździoch.To było słabe i bardzo kiepskie .Tak samo niskich lotów był odc o kosmitach też ani to zabawne ani żeby to był komizm .Tak więc jeden odc tylko mnie się podobał reszta nic specjalnego i taka sobie .Jeszcze ten pilaszko ujdzie tak to nic nie było zabawnego .

użytkownik usunięty

Jeszcze ocena głównych postaci mamon to na pewno nie była zabawna postać tylko taki typowy pierdoła co nie umie sobie radzić z kobietami .Raczej nie był zabawny w żadnym odc. Ksiądz to już też tragedia matko pan polk raczej drażnił w tej postaci niż smieszył ani jedngo śmiesznego tekstu nie padło z ust tego księdza. Rola zborowskiego najlepsze jak go kosmici zabrali do badań na swoim statku no i potem go już w ostatnim odcinku nie było rzeczywiście .Pan Zborowski tak samo drażni a nie bawi ,zero komizmu i tak tylko drętwo wyszło .Ten pułkownik kurzejko matko co w nim było zabawnego na pewno nie jego zamiłowanie do krasnali i te jego ustawianie ich dookoła.Co dalej na pewno jeszcze można jako tako uznać tego snopka co tak knowal ciągle i jak się coś działo to chciał wszystko rozwalac albo tylko dbał o to żeby być na wyższym stanowisku ,tak to typowy taki co tylko donosi albo chce wygryzc mamonia.No cóż średnio wyszło bo 12 odc a tylko z jeden dobry a tak to było średnio .Co do dziewczyn to tak sobie .Raczej drażni mnie taka co tylko gada po wiejsku albo ta co grała ja Socha też tylko była wnerwiajaca .Mamon to już całkiem był do niczego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones