PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184077}

Białe, niebieskie, czerwone

Blanc, bleu, rouge
8,3 44
oceny
8,3 10 1 44
Białe, niebieskie, czerwone
powrót do forum serialu Białe, niebieskie, czerwone

Oglądałam ten serial tylko raz, wiele lat temu. Jestem ciekawa jak teraz bym na niego zareagowała. W każdym razie wspomnienie jest pełne emocji. To też się liczy...

ocenił(a) serial na 7
Jorjan

Moi aussi!

Czemu go nigdzie nie ma???

I ta Anne, taka śliczna była :))
No i Benek :)

ocenił(a) serial na 9
Vena_Poetica

Byl piekny.Ogladalam go jako dziecko.Rzecz dziejesie w czasie Rewolucji Francuskiej.Anna zostala zgilotynowana.Kochajaca sie para, Mateusz i Judyta gina na koncu.Strasznie wtedy ryczalam.Serial byl dubbingowany.

Wilma_3

Ja też ryczałam, ja też!!!!!

:)

Tutaj znalazłam skąpą stronkę o serialu...można sobie przynajmniej posłuchać przynajmniej melodii (guziczek na dole) :) http://www.tv-nostalgie.de/Unter%20der%20Trikolore.htm

ocenił(a) serial na 10
Wilma_3

wiele bym dała, żeby móc obejrzeć ten serial, to od imienia głównej bohaterki wzięło się moje imię...
POZDRAWIAM

dzudzita

Moje imię też właśnie się wzięło od imienia głównej bohaterki :) zawsze byłam ciekawa o czym był ten serial i jaki miał tytuł ,a tu proszę znalazłam na filmweb tylko szkoda że nie ma całego filmu na internecie bo chętnie bym obejrzała ;)

Jorjan

Ja też bym znowu obejrzała..., w końcu na kolorowym telwizorze chociaż
;-)

Jorjan

Też go pamiętam jak przez mgłę,pamiętam bardzo dokładnie ostatnią scenę jak zginęli,przebrali się w jakieś mundury obcego wojska i zastrzelili ich,bardzo pamiętam tą ostatnią scenę gdy jeszcze żyli i ich ręce szukały się,a gdy spotkały się,umarli.Strasznie to przezyłąm Urywki tego filmu czasem są na you tube po wpisaniu tytułu francuskiego.

ocenił(a) serial na 8
MUSSS

bo oni wzięli ślub przed smiercią. tez bym go obejrzał. ostatnim razem chyba leciał w 1986, lub 1987 roku w telewizji. Bardzo mi się podobał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones