PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504503}

Big Time Rush

6,7 4 945
ocen
6,7 10 1 4945
Big Time Rush
powrót do forum serialu Big Time Rush

..... jakim cudem to coś (bo serialem komediowym tego nie nazwę) ma aż tak wysoką ocenę, przecież to ma taki sam humor jak inne idiotyczne serial DC czy NICK (oczywiście chodzi o seriale bo krechy to ma całkiem niezłe np/ Spongebob czy PzM), jeszcze to coś ma ocenę większą od Nie Ma to jak Hotel który jest jedynym dobrym serialem, ale to jeszcze nie wszystko, ten serial ma większą ocenę od świetnego Strasznego Filmu, ALE TO JESZCZE NIE KONIEC ! Ten serial ma większą ocene od kultowego Świat Według Bundych, które wiele osób oglądało w dzieciństwie ! SKANDAL ! ale dobra przejdźmy do oceniania serialu.

Ktoś, napisał że BTM jest serialem który nie robi z bohaterów głupoli, a guzik prawda, bohaterowie debilnie się zachowują nie ma ani jednej sceny poważnej tylko te durne splasticki (odgłosy), jeśli ktoś też uważa że ten serial to relaks dla całęj rodziny, niech lepiej się zastanowi bo osoby dorosłe napewno będą patrzeć z obrzydzeniem i zdziwieniem że można stworzyć coś tak głupiego. Przepraszam, jeśli obraziłem kogoś, ale ten serial nie zasługuje na nic innego niż 1/10

ocenił(a) serial na 10
PaulTheHuman

Wiesz... Wcale osoby dorosłe tak na ten serial nie patrzą. Znam osobę, która jest dorosła i bardzo lubi ten serial... Po rpostu każdy ma inne gusta.
Gdybyś oglądał to byś wiedział, że są tam poważne sceny... Pewnie jak ci powiem, że serial uczy co to jest prawdziwa przyjaźń pewnie mnie wyśmiejesz. Wal śmiało.
Rozumiem twoje... zdenerwowanie? zirytowanie?
Tak. Prawda. BTR nie jest lepszy od Nie ma to jak hotel, mimo że uwielbiam te seriale.
Straszny film ma po prostu więcej głosów i dlatego tak jest. Uważam, że gdyby tyle osób oceniło BTR co Straszny film to byłaby o wiele niższa nota. Powiedzmy sobie szczerze. Niektórych filmów nie można porównywać do seriali, które notabene zostały z myślą przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. ;)

PaulTheHuman

Co w sytuacji, jeśli w moim domu to rodzice oglądają BTR, a ja, lat 20, przekonałam się do serialu właśnie przez nich? :>

Moim zdaniem serial jest bardzo dobry, nie widzę ani jednej wady. Postaci są świetnie opracowane i dobrze zagrane, sceny zabawne i spontaniczne, a wspomniane odgłosy są dość niespotykanym środkiem w produkcji, która nie jest kreskówką i moim zdaniem to bardzo oryginalne posunięcie. Ogólnie lubię produkcje Schneidera. Guy Moon też dorzucił swoje. A jeśli ty, Paul, szukasz w serialu komediowym poważnych scen, to może od razu zabierz się za "Stawkę większą niż życie" albo coś bardziej w tym guście. Po co się męczyć?

Poza tym ocenianie serialu na bazie "oglądałem to w dzieciństwie, wystawię 10/10!" nie jest najlepszą rzeczą - w takim razie wszystkie nowe produkcje nie zasługują na więcej niż 6, no bo nie patrzę na nie z sentymentem. A spróbuj może otworzyć trochę swój umysł? Przyjąć do świadomości, że nowe lub niszowe produkcje też mogą być dobre, a starocie które każdy zna mogą być słabsze niż zapamiętaliśmy je z dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones