PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565947}

Chase

6,5 245
ocen
6,5 10 1 245
Chase
powrót do forum serialu Chase

Jednoodcinkowy serial.

użytkownik usunięty

Powoli przestają mnie interesować takie jednoodcinkowe historie. Chociaż serial będę oglądał (w tym momencie jestem po obejrzeniu dwóch, pierwszych odcinków), to brakuje mi takiego głównego wątku, który mógłby ciągnąć się przez cały sezon. Mam wrażenie, że ten serial to takie następne powielanie jednego schematu. Jerry Bruckheimer robi właśnie, przeważnie takie seriale.

ocenił(a) serial na 4

Mnie osobiście zaczyna mocno irytować tworzenie na siłę głównego wątku w serialach. Często już w połowie scenarzystom zaczyna brakować pomysłu i czym dalej tym gorzej. Wydaje mi się że łatwiej stworzyć ciekawy serial bez głównego wątku, wtedy każdy odcinek jest całością i trzyma napięcie. Niestety serial "Chase" udowadnia że nie musi to być prawdą, co jeden odcinek to nudniejszy. I bynajmniej nie chodzi mi o to, że jest schematyczny bo nie oczekiwałam niczego odkrywczego, ale zwyczajnie nie trzyma napięcia a główna bohaterka jest mało interesująca o ile w ogóle. A szkoda, lubię seriale z babami :)

użytkownik usunięty
Greina

//Często już w połowie scenarzystom zaczyna brakować pomysłu i czym dalej tym gorzej.
Niekoniecznie. Scenarzyści takiego serialu całą historię znają jeszcze przed rozpoczęciem produkcji i jedynie modyfikują już istniejący plan zostawiając sobie furtki np.: w przypadku zamówienia przez stację telewizyjną kolejnych odcinków lub całego kolejnego sezonu.
Idealną dla mnie konstrukcję miał serial "24", w międzyczasie "Prison Break", a teraz "The Event". Po prostu lubię takie produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones