PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565947}

Chase

6,5 245
ocen
6,5 10 1 245
Chase
powrót do forum serialu Chase

Miałem nadzieję że będzie podobnie jak w Dexterze, jedna osoba zła, ścigana przez cały sezon. Że trzeba będzie oglądac po kolei odcinki. Niestety będziemy mieli za każdym razem nowy gościnny występ. I to jedyna rzezc która mi się na razie nie podoba. Aktorstwo, scenariusz i montaż bardzo fajnie. Zobaczmy w jakim kierunku serial pójdzie.

użytkownik usunięty
Kephir

Przeciętniak. Piękna policjantka to jednak za mało żeby przykuć mnie do ekranu. Większość seriali oferuje zarówno to jak i ciekawe postacie, dialogi i niezłą fabułę. Tutaj zapowiada się na nieustanne "złap mnie jesli potrafisz". Dropped.

ocenił(a) serial na 5

Zgadzam się z przedmówcą - serial przeciętniaczek. Nic nowego nie wnosi - taki odgrzany strażnik teksasu i tyle.

ocenił(a) serial na 7
gagarin77

Zgadzam się z Wami. Piękna, silna, mądra, urocza, z poczuciem humoru, bystra, inteligentna policjantka łapie złych ludzi. Pani,która łapie bandytów bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Pani (której przyłożył z całej siły silny pan w brzuch, w głowę itd), która z każdej opresji wychodzi nawet bez zakrztuszenia. Kobieta tytan, kobieta, Jedi...superkobieta

ocenił(a) serial na 7
Kephir

Wcale nie jest źle. Portrety postaci są dobrze nakreślone, motywy działań ściganych również nie pozostawiają zastrzeżeń. Odcinki są zamkniętą całością, co jest zarówno wadą, jak i zaletą.

ocenił(a) serial na 7
chlodny

Pierwszy odcinek był tragiczny jak i drugi (18.10.2010 z 19:09 wpis:D) jednak im dalej w las tym lepiej. Ogląda się go jak na razie dobrze, jest dobrze zagrany. Z nudów można obejrzeć:D Widziałam już gorsze produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones