PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 026
ocen
6,9 10 1 51026
6,0 2
oceny krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Czarodziejki

ocenił(a) serial na 10

Mój ulubiony serial.Najbardziej lubię Phoebe.Szkoda mi było jak odeszła Prue o wiele bardziej ją lubiałam niż Paige.

eizagonzalez

A ja najbardziej lubiłam PIPER potem Phoebe a za Prue nigdy nie przepadałam. Paige polubilam d;ugo po tym jak sie pojawila, Wogole mi jakos nie pasowala na poczatku.

monia198923

ja dziś natknąłem się w tv6 na czarodziejki odcinek 1x13 z Prue :) i przypomniały mi się stare dobre czasy! bez dwóch zdań sezony 1-3 z Prue były najlepsze... później to nie było już to samo, szkoda że nakręcili jeszcze 5 sezonów a Prue nie pojawiła się nawet gościnnie w żadnym odcinku... mogliby nakręcić jakiś film czy coś ;)

jeżeli chodzi o bohaterki serialu to najbardziej lubiłem Prue :)

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

tak,pierwsze sezony z Prue były najlepsze.Bardzo ją lubiłam

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

Absolutnie Leo pierwsze 3 sezony najlepsze :)

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

Mój ukochany serial - mimo wielu lat ciągle się to nie zmieniło ;D. Ogromnie się cieszę że TV6 emituje teraz odcinki, jeszcze o tak świetniej porze ;). Ja podobnie jak monia najbardziej od zawsze lubiłam Piper, a z Phoebe, Prue i Paige nie potrafiłabym wybrać, wszystkie na drugim miejscu ;D. Dodatkowo powiem, że wg mnie najgorszym sezonem był sezon 4, sezony które lubię najbardziej to 5,1,2 oraz 3....jeżeli chodzi o 6,7 i 8 to mimo iż oglądałam po kilka razy nie byly tak znakomite jak pierwszych kilka :)

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

Czy ktoś może mi przypomnieć, w którym sezonie Prue umiera? O ile pamiętam chyba została zastrzelona przez jakąś maniaczkę czy coś takiego?

ocenił(a) serial na 10
maryyram0290

Prue zostaje zabita w 3 sezonie przez demona Shax.

ocenił(a) serial na 10
eizagonzalez

dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones