PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
1998 - 2006
6,9 51 tys. ocen
6,9 10 1 51410
6,2 10 krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

Pheobe

ocenił(a) serial na 10

Przeczytalem wlasnie na wikipedi ze Pheobe podobno w 19 odcinku 6 sezonu straci wszytskie moce? czy to prawda?

ocenił(a) serial na 10
dawid120292

prawda, ale więcej nie powiem;)

Lovely_Paige

niech ktoś coś powie na ten temat? :) jak to się stało? hm......?

Leo_Wyatt

właśnie czytałem że faktycznie Pohoebe straci wszystkie moce:/ ale nie moge znaleść nigdzie tego kiedy je odzyska niech ktoś cos napisze na ten temat bardzo prosze :P:P:P

ocenił(a) serial na 9
Leo_Wyatt

Tak,Pheobe straci swoje moce,ponieważ za często będzie używać ich dla własnej korzyści.Straci jednak tylko aktywną moc,więc dalej będzie czarodziejką,będzie mogła układać zaklęcia itd;)

_Mia_

tak:D czytałem o tym właśnie... ale czy puźniej odzyska moc? lewitacje empatie ? czy do konca serialu już nie?

ocenił(a) serial na 10
Leo_Wyatt

alee do dupy =/ kurde... Pheobe jest najelepsza:D dlaczego ona straci moce:( mogla stracic np Peige:D:D

ocenił(a) serial na 9
dawid120292

Odzyska je w 7 sezonie;)
.........................

_Mia_

SPOILER: Od kiedy Phoebe miała wizję, że jest w ciąży [SEZON 6 / odcinek 13: The Legend of Sleepy Halliwell] zaczęła umawiać się z różnymi facetami no i starała się o wizję, czy to ten jedyny, ojciec jej dziecka. W odcinku [SEZON 6 / odcinek 19: Crimes & Witch-Demeanors] magiczny trybunał odbiera jej aktywne moce [wizję, lewitację i empatię], ponieważ używała ich dla korzyści osobistych. Nadal może mówić zaklęcia i robić eliksiry. Tak na prawdę Phoebe odzyskuje tylko moc wizji.