PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 539
ocen
7,6 10 1 86539
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Nawet seriale były lepsze Czterej Pancerni, Sam Swoi, Jak rozpętałem... a teraz co ?? M jak dupa i Na dobre i na kupe.
Sportu nawet nie ma porównywać wicemistrzowie świata w piłce nożnej, albo siatkówka !!

ocenił(a) serial na 1
krzysg4

Zatem zalecam wyjazd do Korei. Tej z Polnocy. Tam jeszcze sie ostala ta oaza szczescia

ocenił(a) serial na 10
Masterchief

No trzeba będzie spróbować dzięki za radę :D

użytkownik usunięty
Masterchief

wszystkich, którzy się nie zgadzają z waszym katolicko-nacjonalistycznym widzeniem świata chcecie wysłać do tej Korei?

ocenił(a) serial na 10

Mi nie chodzi o ustrój jakim był komunizm tylko o tamte czasy. Nie możecie zaprzeczyć że w sporcie byliśmy potęgą.

krzysg4

Komiksy też były lepsze niż teraz "kajko i Kokosz", Żbiki, komiksy Wróbla aż sie łeka w oku kręci że teraz takich nie robią. Ja bym wybral Kube zamiast Koreii klimat jest lepszy;)

krzysg4

O matko.. ile tu komuchshitu pisze na tych forach... Pozazdrościć.

ocenił(a) serial na 3
krzysg4

Dziwne porównanie i nie na miejscu.Nie zapomnijmy,że za "komuny" można było obejrzeć tych "Czterech pancernych" (zresztą serial o wartościach wyłącznie rozrywkowych podobnie jak "M jak miłość" ) bo był poprawny politycznie.Natomiast filmy niepoprawne politycznie zatrzymywała cenzura.Jeżeli jakimś cudem powstały oczywiście.
Dzisiaj nikt nie zabroni oglądać "Czterech pancernych","Stawki większej niż życie" itp. ani nie zabroni oglądać "Pułkownika Kwiatkowskiego",czyli filmu którego nikt za "komuny" nie pozwoliłby nakręcić.

użytkownik usunięty
krzysg4

Ja pierdole "komuna była dobra".... lepiej tego nie komentować. A odnośnie postu nie zgadzania się z katolicko-nacjonalistycznymi poglądami i wysyłania do Korei, to nikt tu nikogo nie wysyła, ale jak komuś nie odpowiada kapitalizm to niech wyjedzie sobie dobrowolnie do tej Korei/Rosji/na Kubę... Tam takie jednostki mogłyby doznać pełni szcześcia.

Film był bardzo ciekawy, fajnie się go ogląda, chociaż nie ma za wiele wspólnego z realizmem... ale to jeszcze jest ok. Nie wszystko musi być "głębokie". Ale najbardziej denerwuje mnie ta rosyjska propaganda! Jawne zakłamywanie historii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones