7,6 84 247
ocen
7,6 10 84247
3 624
chce zobaczyć
7,8 5
ocen krytyków
{"rate":7.8,"count":5}
{"type":"film","id":35155,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Czterej+pancerni+i+pies-1966-35155/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies
 • gloszuk ocenił(a) ten serial na: 10

  zmarłych przedwcześnie: Wilhelmiego (nowotwór w sumie na własne życzenie) i Kalinowskiego (zawał) cała reszta obsady występującej regulanie w większości odcinków żyje, a część nadal aktywna zawodowo. Mam tu na myśli Gajosa, Pieczkę, Pressa, Gołasa, Pyrkosza, Kłosińskiego (temu stuknęło już 95 lat), Raksę, Niemirską, Krafftównę. Serial zaczęto kręcić 50 lat temu i jest to jednak jakiś ewenement. Oby im zdrowie dopisywało jak najdłużej.

 • gloszuk Świetny komentarz,popieram.

 • giovanni50 ocenił(a) ten serial na: 8

  gloszuk Wilhelmi rak watroby ale od czego?

 • JasonX68 ocenił(a) ten serial na: 9

  giovanni50 od nadmiaru wódy.

 • giovanni50 ocenił(a) ten serial na: 8

  JasonX68 Na pewno od tego ?

 • Pawel_G_ ocenił(a) ten serial na: 6

  JasonX68 Znałeś go, że tak mówisz? Nie? No właśnie.. więc zamilcz...

 • JasonX68 ocenił(a) ten serial na: 9

  Pawel_G_ Ty,pawełek,nie pisz co mam robić ,jak ci coś nie pasuje to sobie gacie popraw bo widzę ,że się spinasz z klinem w dupsku.

 • Pawel_G_ ocenił(a) ten serial na: 6

  JasonX68 A jednak idiota... Cóż, bywaj.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • gloszuk Pyrkosza już niestety nie mamy, ale w sumie 90 lat to i tak dużo.

 • yeticzek ocenił(a) ten serial na: 9

  gloszuk właśnie zrobiłem aktualizację, Michnikowski i Kłosiński już "odpoczywają", o Pyzdrze już napisano

 • Resfilm ocenił(a) ten serial na: 8

  gloszuk Spójrz na datę urodzin aktorów grających w tym serialu to zrozumiesz.Wtedy przeżywali tylko najsilniejsi,dzieci biegały na bosaka ze smarkiem wiszącym z nosa,stąd zapomniane już dzisiaj określenie smarkacz.Nie piły Coca-coli,nie jadły chipsów i batoników pełnych chemii,mleko się kisiło,kiełbasa była z mięsa,chleb był na zakwasie a nie na polepszaczach.W czasie wolnym szalały na świeżym powietrzu,z procami,patykami,czy szmaciankami a nie siedziały całymi dniami z nosami w "smarkfonach" czy tabletach.A i nie były faszerowane lekarstwami tak jak dzisiaj,był czosnek,cebula,miód,zioła czy bańki.A dzisiaj?Pokolenie garbatych,grubych platfusów,przyślepych/ekrany/,przygłuchych/słuchawki dokanałowe/,alergików,astmatyków czyli suma summarum zdechlaków.Lat pana Kłosińskiego.Pieczki,Pyrkosza czy nie wymienionej przez Ciebie pani Kraftówny nie dożyją.Mają to jak w banku!Pozdrawiam.

 • szpaszlak ocenił(a) ten serial na: 7

  Resfilm Kurła kiedyś to było
  Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów.

 • Resfilm Alergie/astmy to już nie wina trybu życia, a co do wyglądu, to dziś raczej kult "siłki" panuje, więc tych "garbatych, grubych" młodych ludzi jakoś wielu na polskich ulicach nie widać.
  Poza tym się zgadza - kiedyś od "bajtla" życie spędzało się n powietrzu i klimat musiał ostro dowalić, by przegnać towarzystwo do domu.

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  Resfilm Akurat alergia/astma była i dawniej , więc przestań pieprzyć bzdury. Co do najsilniejszych to się zgadza, tylko ciekawe gdyby urodziło Ci się chore dziecko, nie mające szans na przeżycie w tamtych czasach a w obecnych już tak Ty pacanie, tez byś się tak cieszył i chciał żyć w tamtych czasach? Kobiety dawniej umierały przy porodzie a dzisiaj da się uratować im życie, bo komplikacje przy porodzie to niekoniecznie ich wina. To nie wina czasów tylko ludzi, bo nie potrafimy korzystać z dobrodziejstw techniki i współczesności, ale jak ktoś chce dbać o zdrowie to po prostu to robi, a nie powołuje się na wymówki typu "takie czasy".

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  Resfilm Ale durniu to możesz mówić do swoich kolegów spod sklepu . Znasz mnie że tak się spoufalasz?

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  Resfilm W sieci jesteś kozakiem, a ciekawe czy na ulicy byłbyś taki cwany kryptocioto? I co ma katolstwo do tego to juz nie rozumiem? Z dupy wzięte argumentacje. Egoistycznym gównem to własnie pokazałeś że Ty jesteś, skoro takie masz zdanie pedale.Ja umrę bo jestem człowiekiem, Ty zdechniesz bo swoim zachowaniem pokazałeś że jesteś podludziem, czyli gorszym nawet od zwierząt. Masz ból dupy i zginiesz z parówą swojego partnera w dupie cwelu. Interesują bo po to jest to forum, żeby komentować ale przez takie dna jak Ty zeszło do poziomu rynsztoku Ty gnoju.

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  Resfilm I skąd wiesz że jestem katolem? Może jestem kalwinem, luteraninem, buddystą albo w ogóle jestem niewierzący.

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  Resfilm A i spróbuj powiedzieć matce, której np. umarło 5- tygodniowe dziecko, że każdy kiedyś umrze. Myślisz że takie słowa ją pocieszą i będzie ok? Pewnie nie masz dzieci więc nie wiesz jak to jest palancie.

 • Resfilm Ty siebie słyszysz typie? "Każdy kiedyś umrze, licz sie z tym ze mozesz nie odczekac jutro" buahaha więc weź i umrzyj. Pewnie jesteś starym, pryszczatym 40-lentim onanistą, którego żadna nie chciała, skoro jesteś tak nie czuły. Nie masz pojecia co to jest utrata dziecka dla matki, nieważnie czy żyło kilka godzin czy 20 -lat. Kim Ty jesteś że śmiesz wysnuwać tego typu osądy? A Twoje chwalenie dawnych czasów jest nie na miejscu, bo kiedys też medycyna nie była tak rozwinięta i ciezko było zdiagnozowac co komu naprawdę dolega. Nikt Ci nie każe lamelować podłogi ani chodzić w poliestrowych waciakach ;) Możesz zamieszkać w lepiance z gówna i chodzić boso w drelichowych kurtkach zimą ;)

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  karolinaMs To tylko zwykły malkontent, chwalący jakie to kiedyś były czasy, bo przecież teraz nie ma czasów ;)

 • Resfilm ocenił(a) ten serial na: 8

  karolinaMs A co nie umrzesz i dzięki medycynie będziesz żyć wiecznie?Umrzesz na nowotwór, o ile wcześniej covid cię nie dopadnie.Jak będziesz umierać to wspomnisz słowa tego pryszczatego 40 letniego onanisty,którego na oczy nie widziałaś,nie wiesz ile ma lat,ba nawet nie wiesz czy jest kobietą, czy mężczyzną.Kiedyś medycyna była dostępna dla przeciętnego Kowalskiego,mam na myśli tak zwaną "komunę",teraz jest dostępna dla elit,bo osoba z realnym przeciętnym wynagrodzeniem w kwocie około 2300-2500 złotych netto na prywatnego lekarza za 200-300 złotych, czy lepsze lekarstwa o 100% odpłatności nigdy sobie nie pozwoli.O, jakiś bardziej skomplikowanych badaniach, czy zabiegach nie wspomnę.Obojgu wam z tym rocznik 84 się po prostu z dobrobytu w d...poprzewracało.Ale spokojnie,pieniążki, ani medycyna wam nie pomogą.Przekonacie się o tym prędzej czy później,bo to nieuniknione.

 • snake_plissken84 ocenił(a) ten serial na: 8

  Resfilm Jaki covid pedale? Nie ma czegoś takiego, ale nie nie przecież Ty się już zaszczepiłeś lewaku, a od tego prędzej umrzesz, przepraszam "zdechniesz" ;)

 • Resfilm Daruj sobie te tanie psychoanalizy. Skąd wiesz na co umrę? Co Ty jesteś prorok jakiś? Lepiej martw się o siebie, a jak jesteś kobietą to tym bardziej współczuje i proponuje zacząć leczenie psychiatryczne, póki nie jeste za późno.

 • Resfilm Ale po wypowiedzi widze, ze jestes facetem wiec żal mi Cię.

 • Joker_Dzokej ocenił(a) ten serial na: 9

  gloszuk Świetnie napisane, z tym że Pyrkosz i Kłosiński od 3 lat nie żyją. Ale i tak cud, że tak dużo starych aktorów żyje, No i to komentarz sprzed 5 lat, więc rozumiem ☺️

 • Joker_Dzokej ocenił(a) ten serial na: 9

  gloszuk No i Michnikowski od 3 lat nie żyje, ale jeśli chodzi o resztę, którą napisałeś to tak, zgadzam się