PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623549}

Dallas

6,6 262
oceny
6,6 10 1 262
Dallas
powrót do forum serialu Dallas

ale fabuła?

ocenił(a) serial na 10

ciekawy serial się zapowiada a na pewno emocje będą polecam bardzo.

szperliczka

musze przyznac ze skusilem sie na ta produkcje ze wzgledu na tytul i swietna obsade! stary ''dallas'' pamietam z dziecinstwa ale tylko przez mgle. jestem po pierwszym odcinku i przyznac ze jestem naprawde pod wrazeniem. serial mnie nprawde pozytywnie zaskoczyl. jesli bedzie dalej tak dobrze jak na poczatku to sukces jest murowany...

Bee_Jay_2

Serial jest super jestem na 8 odc w każdym odcinku coś się dzieje na pewno przy tym serialu nie można się nudzić ;) I też jest "odskocznią" od innych seriali np młodzieżowych które też lubię ostatnio dużo jest serial o Wilkołakach, Wampirach i Detektywach a ten bardzo miło się ogląda aby tak dalej.

szperliczka

I jak wrazenia po I sezonie, bo wydaje mi sie, ze teraz byl ostatni odcinek sezonu, a moze sie myle?

ocenił(a) serial na 8
rybcia13

nie to był ostatni I sezonu, a drugi będzie w styczniu. Generalnie finał bardzo się mi poodbał, i nie spodziewałem się takiego obrotu spraw :))

pufek_1986

no ja bylam w szoku, jak sie okazalo kto jest ojcem "Rebeki".

ocenił(a) serial na 8
rybcia13

ja też, że też sie nie domyśliłem wcześniej kto nim jest, gdyż w oryginale imię to nosiła matka bohatera, który okazał się ojcem Rebeki

ocenił(a) serial na 3
pufek_1986

kwestia gustu mnie osobiście serial się nie spodobał ,obejrzałam 4 odcinki myślałam ze się rozkręci i na tym kończę wynudziłam się strasznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones