serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dobre rady Johna Wilsona

How to with John Wilson
2020 - 2023
27m
8,3 4 735
ocen
8,3 10 1 4735
9,1 16
ocen krytyków
Komediowy serial dokumentalny przedstawiający dole i niedole współczesnego Nowojorczyka. Zobacz pełny opis
Dobre rady Johna Wilsona zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Opowiedziany w pierwszej osobie serial dokumentalny, którego bohaterem jest zatroskany nowojorczyk starający się na co dzień udzielać porad, przy jednoczesnym rozwiązywaniu swoich osobistych problemów. Występując zarówno w roli kamerzysty jak i narratora, John potajemnie dokumentuje życie innych nowojorczyków w komicznej odysei służącej odkrywaniu samego siebie. Jednocześnie pokazuje widzom niewygodne sprzeczności rządzące współczesnym życiem.

dystrybucja
HBO
studio
Blow Out Productions
tytuł oryg.
How to with John Wilson
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rusztowania?? Co to za temat? Zmieniłam zdanie gdy przypomniałam sobie, że na kamienicy w której mieszkam od kilku miesięcy stoi rusztowanie :D film świetnie ilustruje większość z moich uczuć z tym faktem związanych.

Świetny

ocenił(a) serial na 10

Chciałbym, żeby John Wilson opowiadał mi o każdej rzeczy. Ciężko jest mi przypomnieć sobie pół godziny przed ekranem, które mijałyby w lepszej atmosferze, niż którykolwiek z odcinków -zwłaszcza, że każde 5 minut może zostać wyciągnięte z kontekstu i i tak działa - w całości, John Wilson tworzy dzieło perfekcyjne w...

Świetne ujęcia

ocenił(a) serial na 8

Gość może i gada głupotki ale świetnie się to ogląda, Nowy Jork przepełniony dziwakami i absurdami, autor świetnie to ukazuje z humorem.

Klimat

ocenił(a) serial na 6

Klimat "Idioty za granicą", "Derek" i cudownego Karla Pilkingtona :) chociaż dużo jeszcze do niego brakuje, ale polecam!

nie marnujcie

ocenił(a) serial na 2

czasu na ten program. Jest to jeden z dwóch seriali których nie zdołałem obejrzeć do końca. Nudne, głupie i bezsensowne. Odcinki to zlepek losowych nagrań a to co pojawiało się najczęściej na ekranie było tematem głównym odcinka(np. rusztowania na budowie). Dodajmy do tego gadanie głupot narratora który zresztą ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones