SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Dobre rady Johna Wilsona

How to with John Wilson
2020
27 min.
8,3 3 598
ocen
8,3 10 1 3598
4 216
chce zobaczyć
9,0 10
ocen krytyków
Komediowy serial dokumentalny przedstawiający dole i niedole współczesnego Nowojorczyka. Więcej Mniej
Dobre rady Johna Wilsona zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Opowiedziany w pierwszej osobie serial dokumentalny, którego bohaterem jest zatroskany nowojorczyk starający się na co dzień udzielać porad, przy jednoczesnym rozwiązywaniu swoich osobistych problemów. Występując zarówno w roli kamerzysty jak i narratora, John potajemnie dokumentuje życie innych nowojorczyków w komicznej odysei służącej odkrywaniu samego siebie. Jednocześnie pokazuje widzom niewygodne sprzeczności rządzące współczesnym życiem.

dystrybucja
HBO
studio
Blow Out Productions
tytuł oryg.
How to with John Wilson
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Świetny

  xzygi ocenił(a) serial na 10

  Chciałbym, żeby John Wilson opowiadał mi o każdej rzeczy. Ciężko jest mi przypomnieć sobie pół godziny przed ekranem, które mijałyby w lepszej atmosferze, niż którykolwiek z odcinków -zwłaszcza, że każde 5 minut może zostać wyciągnięte z kontekstu i i tak działa - w całości, John Wilson tworzy dzieło perfekcyjne... więcej

  7
  • Świetne ujęcia

   daniel71830 ocenił(a) serial na 8

   Gość może i gada głupotki ale świetnie się to ogląda, Nowy Jork przepełniony dziwakami i absurdami, autor świetnie to ukazuje z humorem.

  • Rusztowania?? Co to za temat? Zmieniłam zdanie gdy przypomniałam sobie, że na kamienicy w której mieszkam od kilku miesięcy stoi rusztowanie :D film świetnie ilustruje większość z moich uczuć z tym faktem związanych.

   • Klimat

    Snowwhiteprincess ocenił(a) serial na 6

    Klimat "Idioty za granicą", "Derek" i cudownego Karla Pilkingtona :) chociaż dużo jeszcze do niego brakuje, ale polecam!

    • re:mini.scencje

     Westernik ocenił(a) serial na 7

     powiedzmy tak, że czwarta na podium w dziedzinie satyrycznych odsiewaczek szlamu, mułu i potoku szkodliwych treści społecznych i psychicznych maści wszelakiej pozycja, zaczynająca się od słowa "jak", którą jestem jeszcze w stanie odebrać na poważnie i bez sprzeciwu, a przynajmniej dopóki sam w końcu...

     1