PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 595
ocen
8,1 10 1 32595
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Pamiętacie córkę doktora? Na końcu odcinka wyruszyła ratować planety itd. Ale ... nigdy się do końca nie wyjaśniło czy ona była władcą czasu. No i teraz wpadłem na coś co by wszystko wyjaśniło. Czy córka doktora Jenny, to nie ta sama osoba co River Song? W końcu miała 2 serca, moc regeneracji więc pewnie też by mogła zmienić twarz. Co o tym myślicie? :P

Damianekkk

Wątpie:) bo River i Doktor mają być chyba małżeństwem więc odpada...

ocenił(a) serial na 10
Damianekkk

Ja także myślę, że Jenny to nie River. Wydaje mi się, że te dwie osoby w ogóle nie mają ze sobią nic wpólnego, całkowicie inne cechy charakteru. Dlatego niewiem czemu tak uważasz. Jenny poznała dziesiątego Doktora, a River już w czwartym sezonie wspominała tylko jedenastego, a dziesiątego jak gdyby nigdy wcześniej go nie spotkała. No i córka Doktora nie miała mocy regeneracji, jak to napisałeś, przecież Doktor powiedział to w odcinku "The Doctor's Daughter". Jenny została postrzelona ale się nie zregenerowała mimo że, na końcu wydało się iż żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones