PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36672}

Ekstradycja 2

7,3 11 040
ocen
7,3 10 1 11040
7,0 3
oceny krytyków
Ekstradycja 2
powrót do forum serialu Ekstradycja 2

Gundis

użytkownik usunięty

Już przy wcześniejszych odcinkach obstawiałem że facet zginie i to w dość głupi sposób.Ale jednak przesadzili.Wersja Gundis zabija całą trójkę Tumska,Jirij,Sachar mało realna,stawiałem że góra ten trzeci już wersja z tym drugi również wręcz nierealna,ale jednak Gundis rozumiem że chciał go torturować bo może uznał że ten mu wszystko wyśpiewa i po jego śmierci dorwie pozostałą dwójkę.

Ale to są jaja facet ma pewnie przynajmniej 5 ochroniarzy i tak sobie ich wysyła na pole,nikt nawet nie zostaje w pobliżu,Sachar sobie wchodzi nie wiadomo jak i zabija Gundisa nikt tego nie słyszy i obaj sobie wychodzą ochroniarze,nawet nie zauważyli że szef nie żyje i oczywiście nikt ich nie zabił,bo przecież goryle Gundisa uznali że nie trzeba pomścić szefa,i uznali że są wolni.

Banał wystarczy zabić szefa i luz.

Jirij tak naprawdę wiedział że iść w zaparte to jego jedyna szansa,Gundis przecież i tak by go zabił gdyby sprzedał Tumską,a tak mógł liczyć że ktoś go uratuje,Sachar i tak myślałem że wparuje z ekipą,wtedy miałoby to sens Sachar przyprowadził więcej ludzi wzięli ich z zaskoczenia,i wprawdzie kilku ludzi Tumskiej zginęło,ale cały Gang Gundisa wraz z szefem też.

Tak wydaje się to dziwne,ale Gundis mówi do swoich ludzi żeby wszyscy wyszli bo to sprawa rodzinna. Miejscem,gdzie Jurij był torturowany była jakaś opuszczona fabryka,huta. Sacharowi więc łatwo było się tam dostać. Może gdyby Gundis nie kazał wyjść swoim żołnierzą to wtedy Sachar wezwałby na pomoc swoich ludzi i wywiązałaby się strzelanina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones