Fauda (2015)
Fauda: Sezon 2 Fauda Sezon 2, Odcinek 11
Odcinek Fauda (2015)

Odcinek 11

40m
7,8 131
ocen
7,8 10 1 131
Fauda
powrót do forum s2e11

Nieudolnosc

ocenił(a) serial na 5

Akcje i sceny filmowe porażają nieudolnością i niekonsekwencją. Trudno sobie wyobrazić aby żołnierz jednostki specjalnej w wieloletnim stażem nie potrafił celnie strzelić z odległości kilku metrów od do celu. Niestety takich scen w tej serii jest mnóstwo i to denerwuje najbardziej. Pomijam takie bzdury jak to że kobieta żołnierz jednostki specjalnej boi się krwi albo przemocy. Bzdura kompletna. Dlatego w mojej ocenie 5 to maksimum jakie powinien ten film dostać

Janek_Kowalski_u2

Trzymałeś kiedykolwiek broń? Strzelałeś? Bo bzdury wypisujesz... A kobieta z tych jednostek była analitykiem w biurze i tylko przez romans z szefem ją "awansował"

sucinum

Ty trzymałeś i dzięki temu wiesz jaką skuteczność mają najlepiej wyszkoleni ludzie w kraju? Co za 2head...

ocenił(a) serial na 5
sucinum

Co do strzelania.. Mam 20 lat doświadczenia w strzelaniu z Waltera P99 i umiem się nim dobrze posługiwać

Janek_Kowalski_u2

To jest pikuś... A nie wkurza cię że organizują przez tydzień akcję zatrzymania najbardziej poszukiwanego typa w kraju. Obstawiaja wojskiem i oddziałami budynek wielkości kiosku tak szczelnie, że są w totalnym szoku że złoczyńca uciekł tyłem lub dachem ;) Wojskowi oczywiście wchodzą na teren już po akcji żeby ich odprowadzić do karetki, widocznie byli w pozycjach strategicznych 5km dalej:D

ocenił(a) serial na 3
Janek_Kowalski_u2

Znakomity agent izraelski (opis tytułowy) - spasiony i niezrównoważony emocjonalnie. Zresztą chyba wszyscy faceci w sezonie 1 albo wrzeszczą, albo biadolą. Beznadziejne, albo brak planowania, samowolka. Wymiana zakładników - 30 metrów odległości, a muszą używać lornetki i megafonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones