PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296990}

Twin Love

Futakoi
6,8 44
oceny
6,8 10 1 44
Futakoi
powrót do forum serialu Futakoi

Powiem, szału się nie spodziewałem od samego początku, ale myślałem że może być całkiem
nieźle. Produkcja nie jest klapą, a raczej czymś co może nam w jakiś sposób zająć czas.
Niestety moja ocena jest 7/10 ponieważ odczułem lekkie znudzenie podczas oglądania.
Komedia na niskim poziomie, nie ma postaci, które mogłyby utrzymać to wszystko przy życiu.
Romans jest bardzo dobrze widoczny, ale jest słabo rozwinięty. No i Bohater jak zwykle ślepy jak
koń na wyścigach, brak zdecydowania i takie tam... Co mnie zaskoczyło w tej produkcji to, to że
na pewien sposób został złamany schemat charakteru bliźniąt (jak dla mnie). Zdarzyło mi się
pisać z paroma osobnikami tego przypadku i nigdy nie trafiłem tak, że obaj mieli podobne
charaktery. Z doświadczenia wiem jak jest, bo sam mam brata bliźniaka. Co mnie jeszcze
zraziło jeżeli chodzi o takie szczegóły to że postacie chodzą podobnie ubrane, tyle że w innych
kolorach (u bliźniaków może to częste zjawisko, ale do czasu dopóki nie mają na to wpływu) i
kolejna wada tego anime, to że często mówią chórkiem co rzuca się w uszy.
Z ogółu produkcja jest do obejrzenia, kreska nie odpycha i raczej przyjemnie wpada w oko.
Nie zniechęcam od oglądania, ale także nie polecam przeciągania na potem tej serii ponieważ,
jeżeli ktoś już zobaczył coś wystrzałowego to może bardzo negatywnie podejść do tego.
Btw. Ostatnia para bliźnią wypadła najlepiej, bo to jest taki schemat charakteru z którym się
zazwyczaj spotykam.
Pozdrawiam i życzę miłego oglądania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones