SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Giri/Haji

2019 1 godz.
6,8 204
oceny społeczności
6,8 10 1 204
159
chce zobaczyć
Pochodzący z Tokio detektyw wyrusza do Londynu na poszukiwania swojego brata, który wplątał się we współpracę z yakuzą i jest ścigany pod zarzutem morderstwa.
{"seasons":[1]}
8
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Giri+Haji%3A+Pomi%C4%99dzy+powinno%C5%9Bci%C4%85+a+wstydem-2019-832794/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/832794","link":"/serial/Giri+Haji%3A+Pomi%C4%99dzy+powinno%C5%9Bci%C4%85+a+wstydem-2019-832794/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/832794","link":"/serial/Giri+Haji%3A+Pomi%C4%99dzy+powinno%C5%9Bci%C4%85+a+wstydem-2019-832794/episode/ranking"}}
Giri/Haji: Pomiędzy powinnością a wstydem
Zwiastun nr 1 (polski)
Giri/Haji: Pomiędzy powinnością a wstydem - Zwiastun Nr 1 (polski) Giri/Haji: Pomiędzy powinnością a wstydem - Zwiastun Nr 1 (polski)
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
[]
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Londynie i Hastings (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Tokio (Japonia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kryminał

  bider84 ocenił(a) serial na

  Bardzo dobry serial Kryminalny

 • Surowa Japonia, typowy Londyn

  Potomak ocenił(a) serial na

  Bardzo dobry film, tempo nie kazdemu przypadnie do gustu, dosyc wolne, ale Klimat wciąga, swietna praca kamerą. Scena na dachu po koniec 8 odcinka rewelacja. Polecam

  1
  • sezon 1 Giri/Haji

   hmszup ocenił(a) serial na

   Spodziewałem się dużo lepszego serialu, tylko fragmenty spełniły moje nadzieje

   • 8-częściowa seria od BBC i Netflixa

    pogodno_2

    za jednym z portali: "Produkcja jest historią tokijskiego detektywa w średnim wieku-Kenzo, który przyjeżdża do Londynu w poszukiwaniu swojego młodszego, oskarżonego o morderstwo brata-Yuto."

   • Serial w mojej ocenie promuje homoseksualizm męski, ze scenami seksu. Żenujące .. :/

    piotrekpal ocenił(a) serial na

    Serial w mojej ocenie promuje homoseksualizm męski, ze scenami seksu. Żenujące .. :/

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.