SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2006 25 min.
8,1 270
ocen
8,1 10 1 270
50
chce zobaczyć
{"id":"370909","linkUrl":"/serial/Hachimitsu+to+Clover+II-2006-370909","alt":"Hachimitsu to Clover II","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/09/370909/7132578.2.jpg"}
Ciąg dalszy przygód trójki przyjaciół Takumi Mayama, Shinobu Morita oraz Yuuta Takemoto, którzy razem mieszkają w małym... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"years":[2006]}
12
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Hachimitsu+to+Clover+II-2006-370909/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/370909","link":"/serial/Hachimitsu+to+Clover+II-2006-370909/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/370909","link":"/serial/Hachimitsu+to+Clover+II-2006-370909/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Ciąg dalszy przygód trójki przyjaciół Takumi Mayama, Shinobu Morita oraz Yuuta Takemoto, którzy razem mieszkają w małym akademickim domku. Razem z dwiema przyjaciółkami Ayumi Yamada i Hagumi Hanamoto studiują na Akademii Sztuk Pięknych w Tokyo. Przyjaciele wciąż każdą chwilę spędzają razem, flirtują, bawią się, ale także przeżywają trudneCiąg dalszy przygód trójki przyjaciół Takumi Mayama, Shinobu Morita oraz Yuuta Takemoto, którzy razem mieszkają w małym akademickim domku. Razem z dwiema przyjaciółkami Ayumi Yamada i Hagumi Hanamoto studiują na Akademii Sztuk Pięknych w Tokyo. Przyjaciele wciąż każdą chwilę spędzają razem, flirtują, bawią się, ale także przeżywają trudne chwile. Nieuchronnymi krokami zbliża się obrona prac dyplomowych i koniec studiów. Jest to czas wzmożonej pracy, ale i refleksji nad tym, co było i co ich czeka w przyszłości. Czy przyjaźń przetrwa i czy koniczyna przyniesie szczęście?

na podstawie
Umino Chika "Hachimitsu to Clover" (manga)
inne tytuły
ハチミツとクローバー II Japonia
Hachikuro II (tytuł skrócony) Japonia
Więcej...
Aktor użyczający głosu postaci Yuuty Takemoto - Hiroshi Kamiya  - został zastąpiony w ostatnim odcinku przez Kenjiego Nojimę, ponieważ Kamiya przebywał w tym czasie w szpitalu po wypadku samochodowym. Odcinek ten został potem nagrany ponownie już z udziałem Kamiyi i w tej wersji umieszczony na wydaniu DVD.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czytał ktoś mangę? Zakończenie jest takie samo jak w anime, czy jest bardziej rozbudowane? Tylko bez spoilerów proszę.

  1
  • ...

   Marike ocenił(a) serial na 9

   Świetna seria. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że dorówna pierwszej, ale jest naprawdę genialna. Honey and clover to jedno z najlepszych anime, jakie kiedykolwiek widziałam. Druga seria jest tak samo dobra, jak pierwsza :)

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.