PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 836
ocen
7,2 10 1 5836
Haven
powrót do forum serialu Haven

http://www.filmweb.pl/serial/Haven-2010-542743/discussion/Rozwiązanie+zagadki,23 03893

Całość przedstawia się dość mitycznie: Mara i zniknięty narzeczony - para magów z średniowiecza. Tworzą problemy i otwierają porty czasowe. Widzimy w wizjach Deiva jakby padniętą ludność osadniczą a wśród nich Marę. Możemy więc spodziewać się iż rozwiązanie będzie oparte o dawne wydarzenia kultu w średniowiecznym mistycyzmie, może jakieś na stosie palenie czy coś i zemsta w tle. Wydaje się , że parę magów rozdzieliła ludność miasteczka, może zostali jakoś ukarani, może krył się za tym jakiś dramat , który był powodem zemsty w postaci kłopotów na całą linię rodzinną w mieście. I tego należy się spodziewać. Być może kluczem będzie wybaczenie Marze i jej chłopakowi tego co zrobili przez obecne pokolenia i przyjęcie winy przodków na siebie - kto wie. W każdym razie więcej odcinków to będzie trochę dłużyzn - sezon zapewne ostatni, ale mam nadzieję skończony sensownymi wyjaśnieniami może z odrobiną x-filowej tajemnicy...

ocenił(a) serial na 6
BSG_fun

To ja powtórzę to co pisałam już kilkukrotnie - "kłopoty" istniały przed przybyciem Europejczyków do Ameryki. W tym dzienniku podróżnika jest o tym wzmianka. Może coś tam z tej Twojej teorii się sprawdzi ale nie chodzi o parę wyklętych magów ze średniowiecza. Nawiasem mówiąc średniowiecze "skończyło się" co najmniej 100 lat przed zniknięciem mieszkańców Kolonii Roanoke, więc to określenie też nie jest najtrafniejsze.

ocenił(a) serial na 9
BSG_fun

Pewnie nie wszyscy wiedzą ale wyszły już trzy mini odcinki Haven:Origins ,który ma opowiadać o początkach Kłopotów.

ocenił(a) serial na 8
kamil665544

daj linka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones