PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661883}
6,9 35
ocen
6,9 10 1 35
Hayate no Gotoku Can't Take My Eyes Off You
powrót do forum serialu Hayate no Gotoku! Can't Take My Eyes Off You

Nie czytałem mangi, więc nie wiem, w jakim stopniu ma ona wpływ na to, dlaczego ta seria tak mocno odbiega poziomem od tych dwóch wcześniejszych. Cóż, na pewno obniżenie poziomu jest spowodowane wprowadzeniem Tsugumi Ruri (za którą dodatkowo głos podkłada znienawidzona przeze mnie niemożebnie skrzecząca Yuka Iguchi) i tym, że o ile wcześniejsze serie były pochrzanione w pozytywny sposób, o tyle tutaj mamy kilka głupot, które niczego nie wnoszą (i nawet nie są zabawne!). Może moja opinia zmieni się po kolejnych odcinkach, ale póki co z każdym następnym tracę wiarę, że ten serial wróci do swojej świetności z drugiej serii :(

ocenił(a) serial na 8
Riven_Femix

Cóż, filmweb nie pozwala mi zedytować poprzedniego wpisu, więc zamieszczam nowy w odpowiedzi:

Z początku mocno się obawiałem, że ta seria nie dorówna poziomem tym dwóm poprzednim. Na szczęście po dwóch pierwszych odcinkach sytuacja diametralnie się zmieniła i znów mamy do czynienia z najzabawniejszym anime w ostatnim czasie. A już się martwiłem...

użytkownik usunięty
Riven_Femix

no a moim zdaniem seria niebywale slaba. graficznie gorzej, fabulowo gorzej, humorystycznie gorzej.
i tk, te roznice sa spowodowane tym, ze historia z 3serii nie jest oparta na mandze.
(1 pomimo wielu dodatkowych elementow byla, 2jeszcze intensywniej, 3 miala wejsc w najciekawszy fragent calej mangi, a tu bum, odwidzialo im sie.)

kwiecien 2013, sezon 4, moze tym razem

ocenił(a) serial na 8

Fakt, że po odcinkach 3 i 4 poziom znowu spadł i już się nie podniósł, ale i tak moim zdaniem przynajmniej 7/10 się należy (choć co prawda dałem 8/10, pewnie przez sentyment do poprzednich serii).

użytkownik usunięty
Riven_Femix

za sentyment dalabym 6moze:)
widocznie kwestia gustu :)
dla mnie niestety porazka, nie wiem jak bylo z ogladalnoscia, bo nie sprawdzalam,
jednak mysle, ze gdyby nie popularnosc poprzednich serii to wyni kbylby bardzo slaby
(ale jak mowie nie sprawdzalam ;d)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones