PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673150}

Herb piratów

Crossbones
6,2 2 249
ocen
6,2 10 1 2249
Herb piratów
powrót do forum serialu Herb piratów

Dlaczego...?! ;(

użytkownik usunięty

I kolejny serial, który mi się spodobał został anulowany... Szkoda, bo był bardzo dobry. Żal mi bardzo, że teraz serial, który nie ma przynajmniej średnio 3 cycków/10 minut jest od razu skazany na porażkę...

Też mi się podobał. Niestety ale robienie seriali dla jak największej liczby widzów prowadzi do tego, że często porządne seriale są kasowane. Ten sam problem albo nawet bardziej dotyczy niestety też gier komputerowych.

ocenił(a) serial na 3

3 cycki są tylko w Pamięci Absolutnej!

Izukar

:)

Izukar

I w American Horror Story 4 ;)

ocenił(a) serial na 9

jak to anulowany ? ile on ma odcinków ?

ocenił(a) serial na 4
karbaro

9.

Historia raczej spójna, sezon ma zamknięte zakończenie. W sumie to dobrze, że nie będzie kolejnego - naciąganego - sezonu.

ocenił(a) serial na 4
Martin von Carstein

Poza tym wątek republiki piratów jest też w 'Black Sails". Tak właściwie ten serial nic nie oferuje widzowi. Czarnobrody tutaj to jedynie mizerna namiastka osławionego pirata, "czarne charaktery" są żałosne. Praktycznie brak bitew morskich, pirackich realiów, najciekawszą postacią okazuje się doktor. Nie znajduje zbyt wielu pozytywów...

ocenił(a) serial na 9
Martin von Carstein

nie jestem jakimś wielkim fanem piratów ale ten serial mnie wciągnął , czarnobrody to troche tajemnicza postać a pan doktor idealnie tutaj pasuje

użytkownik usunięty
karbaro

Mi się wydaje, że ogólnie to najbardziej scenarzyści dali ciała. Zaczynał się naprawdę ciekawie, ale z jakiegoś powodu w trakcie zaczynała się fabuła troszkę rozsypywać... tak, jakby bez pomysłu troszeczkę. Być może od samego początku wszyscy wiedzieli, że ten serial nie będzie miał wielkiej przyszłości... sam nie wiem. Natomiast bardzo podobała mi się kreacja postaci. Bardzo mi się podobała rola doktora i Malkovich'a jako Czarnobrodego. On ma w sobie coś takiego surrealistycznego i nieprzewidywalnego, że świetnie by się wkomponował w taki lekko steampunkow'y klimat.
Scenarzyści mogli ogólnie pociągnąć ten wątek choroby Czarnobrodego i zrobić go jako jeszcze większego psychopatę - inteligentnego... tacy są najgorsi :P. Malkovich by się świetnie sprawdził. Fabuła sama by się wtedy napędzała.
Połączenie fantastyki z psychopatycznym głównym bohaterem = żadnych reguł i przewidywalności :D

ocenił(a) serial na 6

Ja również boleję, tym bardziej, ze furtka została otwarta bo Czarnobordy przeżył. Było trochę rzeczy, które mnie rozczarowały, głównie sprawa Antonette, liczyłam na coś ciekawszego tym bardziej, ze nie trawiłam Selimy, ale mimo wszystko chciałabym ciąg dalszy bo pierwszy sezon jest świetnym podłożem by fajnie rozkręcić dalej serial. Ja akurat boleje nad małą ilością cycków (były w ogóle jakieś?) i krwi i flaków też troszkę za mało jak na serial o bądź co bądź brutalnym świecie piatów. Wielu narzeka na kreację Czarnobrodego a zapomina, że serial toczy się gdy on już tak nie buszuje po morzach. No ale moje uwielbienie dla Malkovicha może zaćmiewać mi umysł i możliwość obiektywnej oceny. Uwielbiałam sposób jego mówienia w serialu, jakby się wiecznie przekomarzał. Doktorka lubiłam do ostatniego odcinka gdy obił Edka. Wtedy na usta cisło mi się jedynie "a żebyś zdechł".

ocenił(a) serial na 9
vampire_12

śkąd informacja o tym że drugi sezon anulowany bo jac na ten temat nie znalazłem

ocenił(a) serial na 6
karbaro

A nie wiem, tu na filmwebie pisali, pewnie gdzies jest podane źrodlo

ocenił(a) serial na 4
karbaro

Informacja byla podana na kilku liczacych sie stronach a ostatni raz widzialem ja bodajze na hataku.. Serial dla mnie bardzo slaby tymbardziej ze mialem porwnanie z black sails. Seriale wyszly w podobnym czasie i black sails bije na glowe crossbones.. Tymbardziej koncowka zapowiada naprawde dobry 2 sezon.

A czy jedno wyklucza drugie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones