miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Historia lotnictwa

Histoire de l'Aviation
2019
51m
7,7 11
ocen
7,7 10 1 11
Dokument przedstawia historię lotnictwa -  od pierwszych starożytnych pomysłów na lot człowieka, aż do naddźwiękowych samolotów z drugiej połowy XX wieku. Zobacz pełny opis
Historia lotnictwa zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Pragnie lotu towarzyszyło człowiekowi od niepamiętnych czasów. Wielu śmiałków z przeszłości, chcących urzeczywistnić to marzenie, straciło życie. Jednak w XIX i XX wieku rozwój techniki umożliwił zdobycie nieba przez ludzi. Twórcy dokumentu przedstawiają historię lotnictwa od czasów starożytności, do drugiej połowy dwudziestego wieku. WPragnie lotu towarzyszyło człowiekowi od niepamiętnych czasów. Wielu śmiałków z przeszłości, chcących urzeczywistnić to marzenie, straciło życie. Jednak w XIX i XX wieku rozwój techniki umożliwił zdobycie nieba przez ludzi. Twórcy dokumentu przedstawiają historię lotnictwa od czasów starożytności, do drugiej połowy dwudziestego wieku. W dokumencie ukazano kolejne etapy postępu w dziedzinie aeronautyki oraz historie wyjątkowych ludzi, którzy ryzykowali życiem, by pobić kolejne rekordy szybkości, wysokości i odległości lotu.

Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones