PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463091}
8,0 351
ocen
8,0 10 1 351
Il ji mae
powrót do forum serialu Il-ji-mae

Iljimae

ocenił(a) serial na 10

Jest to na prawdę świetna drama, z bardzo dobrym aktorem. Drama ta jest pełna uczuć,
poczucia humoru, a także pokazuje jaki los jest niesprawiedliwy. Jak dobrzy ludzie giną. Drama pełna akcji, dreszczu emocji... pokazuje wybory jakich musimy dokonać, jak przeszłość wpływa na Nasze życie.. Gorąco polecam ;)

Czy komuś się podoba równie mocno jak mi?

Carminelipss

Przepraszam, mam pytanie gdzie można obejrzeć ten serial? w wersji z napisami lub lektorem?

ocenił(a) serial na 10
caffeinka

Na www.viki.com ;) http://www.viki.com/tv/1c-iljimae z napisami :)

ocenił(a) serial na 8
Carminelipss

zgadzam się z Tobą:) jestem dopiero na 8 odc., ale wciągnęła mnie ta drama. Chociaż muszę przyznać, że miałam mieszane uczucia czy ją oglądać, ale cieszę się, że jednak postanowiłam po nią sięgnąć i nie żałuję tego wyboru:) jeżeli chodzi o Lee Jun Ki, mam to samo zdanie, podoba mi się jego gra aktorska i jeżeli jeszcze nie oglądałaś to polecam dramę z nim Two Weeks:)

Monyax

ooooooo!!!! Powiedz gdzie ogladasz ten serial bo szukam go od dawna!!! i mam nadzieje ze wiesz gdzie znajde z polskimi napisami! prosze o pomoc! ;-)

ocenił(a) serial na 8
fenton23

cześć :) przepraszam, że dopiero teraz odpisuje;/ a mógłbyś mi podać swojego maila? :)

Monyax

a nie mozesz mi tutaj napisac gdzie ogladasz? maila chciałbym podac ale tu nie moge a prywatnej wiadomosci cos nie moge napisac bo zamula

Monyax

haloooo daj znać!!!!

ocenił(a) serial na 8
fenton23

chciałam napisać, ale zablokowali mój wpis ;/ a na viki.com Ci nie działa?

ocenił(a) serial na 9
Monyax

ja poprosze olivk-a@wp.pl

Carminelipss

Zapraszam serdecznie na nowy panpage o Lee Joon Gi. Ciekawostki, najświeższe newsy i zjawiskowa galeria. Lee Joon Gi Polish Fanclub na Facebooku.

ocenił(a) serial na 10
Carminelipss

Polecicie jakie równie dobre dramy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones