PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606448}
6,5 6 816
ocen
6,5 10 1 6816
Instynkt
powrót do forum serialu Instynkt

Dalsze części.

ocenił(a) serial na 10

Wiadomo już może czy Instynkt będzie kontynuowany?

ocenił(a) serial na 7
Kazawa

Nie wiadomo, ale mam nadzieję, że będą kolejne sezony :D

ocenił(a) serial na 8
mmadelinee

Teoretycznie jest podstawa do kolejnego sezonu. Po pierwsze sprawa z rodzicami Oster (ja nie bardzo wierzę, że ten gościu faktycznie był jej ojcem, wydaje mi się, że powiedział jej tak, żeby zrobić na niej wrażenie i przejąć kontrolę nad sytuacją bo na tamtą chwilę Oster trzymała go w garści), gdzie są, co się z nimi stało itd. Po drugie nie do końca jasne jest co się działo z główną bohaterką przez te 10 lat (niby pokazywali, że była w psychiatryku, ale co oni tam z nią zrobili nie zostało do końca wyjaśnione). No i po trzecie: kim u diaska naprawdę był ten gościu ? Musiał być kimś mocno postawionym, bo w końcu Oster nie odpowiedziała za morderstwo, a poza tym przypomnijmy sobie akcję w domu Oli, jak na nią napadnięto i zabito psa. Byle kto nie zorganizował by czegoś takiego.
Jakby nie patrzeć zagadka Oster została wyjaśniona częściowo. Końcówka mnie nie zawiodła. Serial jest bardzo dobry i liczę na drugą serię :)

BTW zszokował mnie motyw torturowania Oster. Chętnie obejrzałabym co się działo z nią w ciągu tych dziesięciu lat. Wydaje mi się, że odkrywanie przez główną bohaterkę swojej przeszłości byłoby dobrym motywem kolejnego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones