PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35864}
7,4 39 006
ocen
7,4 10 1 39006
6,7 3
oceny krytyków
Janosik
powrót do forum serialu Janosik

Co wom powiem, to wom powiem, ale wom powiem.....jeden z najlepszych seriali nakręconych w tym kraju. Tu wszystko było dopasowane i aktorzy i plenery i muzyka.

ocenił(a) serial na 10
telimena79

zgadzam się 10/10 świetna rola : Perepeczki (Janosik to jego rola życia), Pyrkosza, Bilewskiego, Kociniaka (kultowa rola Murgrabiego zaraz po Franku Dolasie), Czechowicza, Lemańskiej (szkoda że po Janosiku nie zagrała głównych ról tylko epizody, świetnie Marynę zagrała), Dymnej z domu Dziadyk, Wiśniewskiej. Uwielbiam ten serial ze wzglęu na aktorów, plener, i wspaniałą muzykę (odkąd jestem wielką melomanką w filmie zaczęłam zwracać uwagę na to kto komponuje muzykę i na piosenki w filmach), i jak oglądam Janosika albo jakiś film z Perepeczko to mi się stare czasy gimazjalne przypominają.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

Lemańska w roli Maryny - najgorsza postać w tym serialu. Jak dla mnie to Ona zagrała słabo, jest po prostu słabą aktorką, dlatego później nikt jej nie angażował.

telimena79

To się zgadza. Serial wykur...wisty jak chu...j.

telimena79

Oglądałam ten serial jak byłam w podstawówce, polecił mi go tata. Byłam tak zafascynowana postaciami, fabułą, przygodami, plenerami, muzyką, powiedzonkami, że nie potrafiłam zrozumieć, co inne dziewczynki widzą w tych "świetnych" serialikach Disney Channel dla "cool" młodzieży...
Chyba najbardziej urzekły mnie postaci: szlachetny i odważny Janosik, bardzo zabawni Pyzdra i Kwicoł, groteskowy, rewelacyjnie wykreowany Murgrabia, Hrabia, piękna Maryna... Raz jak opuściłam jeden odcinek to miałam wyrzuty sumienia :D
Zdecydowanie najlepszy polski serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones