SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Drop Dead Diva

2009-2014 48 min.
7,2 5 363
oceny
7,2 10 1 5363
2 348
chce zobaczyć
{"id":"496575","linkUrl":"/serial/Jej+Szeroko%C5%9B%C4%87+Afrodyta-2009-496575","alt":"Jej Szerokość Afrodyta","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/65/75/496575/7284607.2.jpg"}
Obiecująca modelka ginie w wypadku samochodowym, a jej dusza trafia do ciała puszystej prawniczki. Dziewczyna musi nauczyć się pracy na sali rozpraw i na nowo ułożyć sobie życie.
6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[6,5,4,3,2,1]}
78
twórca
gatunek
produkcja
GLAAD Media Najlepszy odcinek serialu (gdzie nie występuje regularnie postać homoseksualisty) w roku 2015 GLAAD Media Najlepszy odcinek serialu (gdzie nie występuje regularnie postać homoseksualisty) w roku 2012
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Jej+Szeroko%C5%9B%C4%87+Afrodyta-2009-496575/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/496575","link":"/serial/Jej+Szeroko%C5%9B%C4%87+Afrodyta-2009-496575/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/496575","link":"/serial/Jej+Szeroko%C5%9B%C4%87+Afrodyta-2009-496575/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[]

Serial opowiada o pragnącej zostać modelką blondynce Deb Dobson (Brooke D'Orsay), która ginie w wypadku samochodowym. Gdy jej dusza trafia do bram Nieba, niebiański odźwierny  Fred  (Ben Feldman) stwierdza, że za życia była zdeklarowanym egocentrycznym "zerem" (co znaczy, że nie spełniła ani jednego dobrego czy też złego uczynku i jest poSerial opowiada o pragnącej zostać modelką blondynce Deb Dobson (Brooke D'Orsay), która ginie w wypadku samochodowym. Gdy jej dusza trafia do bram Nieba, niebiański odźwierny  Fred  (Ben Feldman) stwierdza, że za życia była zdeklarowanym egocentrycznym "zerem" (co znaczy, że nie spełniła ani jednego dobrego czy też złego uczynku i jest po prostu płytka). Deb niezbyt podoba się to, co słyszy, naciska więc na przycisk 'przywrócenia', licząc na powrót do jej byłego ciała na Ziemii. Jej życzenie zostaje spełnione, ale może być przywrócona do życia  tylko w ciele zmarłej ostatnio, inteligentnej pani prawnik ze sporą nadwagą Jane Bingum (Brooke Elliott). Początkowo przerażona, Deb – w jej nowej ludzkiej formie – odkrywa znaczenie wewnętrznego piękna. Znajduje też sposób by wygrywać sprawy sądowe z  pomocą swojej asystentki Terri i stara się nawiązać przyjaźń ze swym pogrążonym w żałobie chłopakiem, Graysonem Kentem (Jackson Hurst),  który właśnie rozpoczął pracę w firmie prawniczej Jane. Równocześnie, Deb zaczyna odkrywać na nowo swą przeszłość, ucząc się o życiu jej odziedziczonego ciała oraz jak była traktowana Jane za życia. Oprócz byłego niebiańskiego odźwiernego Freda (który został zdegradowany do roli anioła stróża i wyznaczony do pilnowania Deb w firmie prawniczej), tylko jej wieloletnia przyjaciółka Stacy (April Bowlby) zna prawdziwą tożsamość Jane.

studio
Sony Pictures Television / Storyline Entertainment
inne tytuły
Serial kręcono w Atlancie i Peachtree City (Georgia, USA).
Odcinek pilotażowy serialu był pierwotnie przygotowywany na zamówienie stacji Fox. W momencie, gdy Fox porzucił projekt został on przejęty przez stację Lifetime, która zdecydowała się kontynuować jego produkcję.
Test wiedzy

Seriale prawnicze

Seriale prawnicze łączą silni bohaterowie. Sprawdźcie, ile o nich wiecie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • ostatni sezon

  anno5 ocenił(a) serial na 9

  wspaniałyserial genialny, niestety ostatni sezon był beznadziejny... skonczyły się pomysły? To można było na 4 sezonie zakonczyć zawałem..

 • odcinki z lektorem

  NetsMarta1

  Codziennie o 17.00 idą odcinki Dead Drop Diva w 8TV - zaczęły się w drugiej połowie października 2016 :)

 • milosc ponad wszystko

  sxylwia ocenił(a) serial na 10

  W zakończeniu oraz zmianie aktora, chodzi o to że jak Deb kocha Greysona to nawet w innym ciele kocha jego właśnie tj. on w Jane dostrzegal Deb i pokochal ją zanim dowiedział się że jest Deb. Pokochal ja w ciele grubszej calkiem nie pasującej do siebie kobiety.

  2
  • jakie wrażenia?

   mrkaska22 ocenił(a) serial na 9

   Zakochałam się w tym serialu, ale po szybkim i intensywnym oglądnięciu wszystkich sezonów z przeciągu 2 tyg uważam że sezon 6 był zdecydowanie najgorszy! Koniec słaby, brakowało kilku osób no i takich momentów jak np. sny Jane w których wszyscy tak zabawnie tańczyli. Ale ogólnie polecam, będę ... więcej

  • Anioł Stróż

   gienek_1968

   ktoś mi powie, co stało się z pierwszym Aniołem ?

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.