PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96174}

Johnny Bravo

7,3 33 448
ocen
7,3 10 1 33448
7,9 11
ocen krytyków
Johnny Bravo
powrót do forum serialu Johnny Bravo

* Aktorstwo to jest to, co w strażactwie lubię najbardziej!

* A niby po co mi jakiś tam proszek. Ja mam swój własny przepis: 3 części drożdży, 7 części drożdży i drożdże do smaku.

* Ankieta o pracę to prościzna 1. Jak często nosisz krawat? a) zawsze, b) rzadko, c) nigdy, d) wolę korniszony. Mmm... Korniszony są pycha!

* A teraz czas trochę popływać. Och, skurcz!

* A wtedy wrócę i każę wam tańczyć jak głupie małpy!

* Bezduszni! Nie krzywdźcie tego szlachetnego suma. Albowiem w jego piersi bije serce kochanka. A jeśli my zajrzymy do naszych, czyż nie znajdziemy tam serca suma?

* Błagam, Carl, nie odwalaj mi tu kity, zrobię, co tylko zechcesz.

* Chyba przywaliłem banią.

* Cios tysiąca klusek!

* Co mnie opętało? Carl kona, a ja go walę lampą po głowie.

* Czekajcie. Jestem waszym burmistrzem. Po tym wszystkim, co dla was zrobiłem? Jak wy możecie?! Kto poprawił nędzny byt super lasek w całym mieście? Kto kazał zburzyć te ohydne szpitale i sprzedał wasze miejskie parki tartakom, CO?

* Cześć, mała. Mówił Ci już ktoś, że mam piękne oczka?

* Cześć, królowo śniegu, w moim kraju znają 126 słów na taką miłość jak moja!

* Daj spokój, świrze, Johnny zaraz załatwi Cię intelektem.

* Deszcz padał na miasto, niczym majonez na wielkiego hamburgera.

* Dobrze, że beton zamortyzował upadek.

* Dobry jelonek, masz patyka.

* Dość o mnie.. porozmawiajmy lepiej o Tobie – Podobam Ci się?

* Halo! Czy to straż pożarna? Chciałem powiedzieć, że jestem bombowy i zaraz wybuchnę... A mnie tak mało jest, bo mnie tak mało jest...

* Hej, co to za przystojniak?... Czy to policja? Jakiś piękniś się włamał. O chwila, odwołuje. To tylko ja.

* Hej, mała, patrz na moją klatę!

* Hej, mała! Ja jestem piękny, ty jesteś piękna, chodźmy do mnie i pogapmy się na siebie.

* Hej, mała! Poproszę lody bananowe z odrobiną twojej miłości i żeby były zimne!

* Hej, seniorita! Sprechen Sie miłość?

* Hmmm... Vixen ale fajne nazwisko... Hej Vixen, ty Vixen nie fixen, bo oberwiesz!

* Jestem boski jak posąg Dawida.

* Jestem za ładny, żeby wiązać się tylko z jedną kobietą.

* Jestem zbyt ładny, żeby mieć pecha!

* Jeszcze jedno słowo, a chyba cię uszkodzę.

* Jeśli bycie przystojnym jest złe, to ja nie chcę być dobry!

* Johnny! Cóż ma znaczyć ta tajemnicza wiadomość: „To oni. To oni. Uciekaj z domu. PS. Zjadłem makaron”?

* Kanapka z serem koncentruje się bardziej od ciebie.

* Kiedy coś zjem, to zaraz tracę apetyt. Poza tym codziennie wieczorem tracę przytomność i odzyskuję ją dopiero rano.

* Kiedy miałem 10 lat, kucyk na farmie wujka kopnął mnie w głowę.

* Kto sam sobie adwokatem, ten ma głupca za klienta.

* Kopsnij dolca.

* Kto ma skrzela? Tylko my! Kto ma łuski? Tylko my! Kto ma wewnętrzną warstwę tłustej, śliskiej substancji przeciwpotnej? Tylko my!

* La plaza de Los lasencjas.

* Lubię placki!

* Łysi zbudowali chiński mur, aby zatrzymać mój zwycięski pochód.

* Makaron z serem wiruje, wiruje, wiruje... to mnie kręci!

* Makaron zawsze trzeba gotować, inaczej jest niesmaczny...

* Mam chrapkę na kilka egzotycznych małolat.

* Masz oczy jak spodeczki galaretki jagodowej.

* Moja miłość jest jak przypływ, a Ty jesteś otwartą zatoką.

* Moje gratulacje, złowiłeś nie lada idiotę!

* Mówisz tak, bo jesteś zmutowanym szparagiem!

* Nie było ciastek, więc kupiłem zaprawę murarską.

* Nie jest łatwo być chomikiem w wielkim mieście z pazurami metr dwadzieścia i kłów ostrych tak ze dwieście czujesz, że nie pasujesz tu.

* Nieważne,że jestem od ciebie ładniejszy.Urodę dzieci odziedziczą po mnie.

* Nieźle przysupermaniłem!

* No i znowu ten UFOeinstain!

* O, mamo!

* O, mamo, ale jestem przystojny!

* O w mordę, ale masz denne teksty!

* Pookie, mówiłem Ci, żeby nie zbierać blotek.

* Przepraszam, droga seksbombo, proszę uprzejmie zerknąć na moje ciałko, potem pozwoli Pani, że będę ją uważał za swoją turkaweczkę?

* Samo życie. Trzeba przyjmować ciosy spadających drzew.

* Słuchaj, masz tu jakieś zabawki z serii „Brygada małż”, czy nie? Od babskiego gadania robi mi się niedobrze.

* Spadam stąd, jakby co – jestem w Boliwii.

* Sprzedam go na czarnym rynku i kupię żelazko.

* Superowo jest być Bogiem, spożytkuję tę swoją moc na głupoty i żeby gadać z rybami.

* Średniowiecze to kanał, biorę taryfę i spadam!

* Ten karton chleba może poczekać.

* To jakiś pchli targ dla hipoli czy jak?

* To bolesne i mnie nie zadowala. Można jeszcze raz?

* To piękny dzień... ale nie tak piękny jak ja!

* Towarzysze podróżni, nie krzywdźcie tej bezbronnej pinaty, od wieków te majestatyczne ssaki żyją w oceanie, łowiąc plankton tymi swoimi planktołownymi tentegami. Od niezliczonych eonów, czyli tak po prostu po ludzku od bardzo, bardzo dawna, uprawiały nasze warzywa, broniły naszych dzieci, przynosiły gazetę i ogrzewały nas, ilekroć gasło życiodajne słońce. Kiedyś ich królestwo sięgało od równin Florydy po tekturowe szczyty odległej Mongolii. Jednak ludzka zachłanność i okrucieństwo małych dziewczynek przetrzebiły ich szeregi i dlatego nie pozwólcie, by przyszłe pokolenia powiedziały: „Ej, ty głupi fagasie, pewnie jesteś dumny, że wytępiłeś wszystkie pinaty?”

* Ty, ja, księżyc. Czaisz, mała?

* Uuu, cały dolar. Kupię sobie paczkę cuksów. Kocham ten nagły przypływ energii, po którym zawsze następuje dół.

* Uwielbiam ten sport. To, jak cheerleaderki skaczą i tańczą, to, jak cheerleaderki machają pomponami, to, jak cheerleaderki piszczą, kiedy ci dziwni ludzie w kaskach podrzucają ten okrągły przedmiot.

* Wafel – najważniejszy posiłek dnia!

* Wiesz co, jak otwierasz buźkę, to wydobywa się z niej bełkot szurniętego kosmity.

* W skali od 1 do 10 jesteś idiotą.

* W życiu liczą się nie tylko mięśnie. Ważny jest również fryz!

* Założyć dres i nie przejmować się?

* Znajdźcie sobie, świry, uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: „Patrzcie, jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy.”

* Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie.

* Zrób mi kawę i wsyp 8 łyżeczek cukru, a później ją wylej, bo i tak będzie za gorzka.

* Zrób mi zdjęcie! jestem piękny.

(źródło: http://pl.wikiquote.org/wiki/Johnny_Bravo)

timcer

"Dobrze, że beton zamortyzował upadek." XD
Johnny miał mnóstwo genialnych tekstów, te z wiki nie wszystkie są najlepsze. Pamiętam jeszcze "Ja Johnny, ty laska" albo "Sprechen sie miłość?". Zresztą, wszyscy mieli tam genialne teksty, np. Carl: "mój ojciec był prostym fizykiem jądrowym". :)))

ocenił(a) serial na 10
Slasher_McKagan

Dokładnie

timcer

Hahahaha, piękna kreskówka, piękne teksty. Leżę. :D

Seth_23

1) to jest jak inwazja z jakiegoś równoległego, przystojnego wszechświata
2) jestem teraz szybszy, silniejszy i madrzejszy! suma kwadratów długości przyprostokątnych... w każdym razie szybszy i silniejszy

ocenił(a) serial na 10
Seth_23

Tak jest

ocenił(a) serial na 8
timcer

Johnny: I to już wszystko Wasza Wysokość
Sędzia: Wysoki Sądzie
J: Nie musi mnie pan tytułować

ocenił(a) serial na 8
speiderman

-Imię?
-Johnny Bravo
-Zawód?
-Johnny Bravo

:)

speiderman

happy Johnny literujący swoje nazwisko: "Be-eR-A... VO" :D
w tym samym odcinku, gdy odkrył, że koty to superinteligentni kosmici skreślił notkę do mamy, coś w stylu:
"to oni, są wszędzie, ratuj się, mamo!
PS
zjadłem makaron"

Johnny zawsze mnie rozwala :)

ocenił(a) serial na 10
speiderman

Kultowe

timcer

Ja pamiętam taki tekst

Dziewczyna : Jeśli pojedzie pan tym autobusem aż do końca to zaopiekuje się panem moja siostra bliżniaczka
Johnny Bravo(po namyślę) : A jak ona wygląda ? :)

Albo tekst Johnn"ego podczas próby wstawania : Nie mamo jestem za duży na kalesony .

Hannibal11

Johnny myśli, że przeniósł się w czasie do średniowiecza i demonstruje ludkom długopis, powtarzając "czcijcie mnie, czcijcie mnie!"

ocenił(a) serial na 10
timcer

No ja nie mogę. Tu nikt nie pływa. Te cyberczubki boją się pewnie jakiegoś zwarcia.

Dzień dobry. Ślicznie pani wygląda. Spektrum promieni słonecznych tak pięknie podkreśla blask pani żylaków. - Carl do Bunny Bravo

Aaaaaaa, co za potworny ból. Hej, w tych lodach są orzeszki.

Jestem Johnny - hyy! - Johnny Bravo.

dradeal

Johnny zanurzył palec stopy w morzu i jęczy: "uuu, skurcz!" :D i omal nie utonął XD

Slasher_McKagan

Po spadku z wodospadu w odcinku "Forest Głąb":
- Carl nie miał farta. Będzie mi go brakować. No dość tej żałoby, ciekawe czy dostanę tutaj hot doga.

użytkownik usunięty
darthbergi

1.Gdy znalazł się na polu kukurydzy daleko za miastem: "Całkiem jak w mieście, tylko pola jakby trochę większe"
2."Teraz wystąpi Karl. Nie jest on tak wspaniały jak ja, no ale w końcu kto jest"
3."Nawet nieźle poszło, nie licząc tych ran kłutych"
4.Na widok atrakcyjnej sędziny: "W końcu sprawiedliwości stało się zadość"
5.Gdy zobaczył w telewizji panią naukowiec: "Laska lekarzem? Ale ta nauka poszła do przodu"
6.Gdy jedna z dziewczyn mu dokopała: "Umiesz może nastawiać bark?"

ocenił(a) serial na 9

Ad 5 - znam w nieco ulepszonym tłumaczeniu: "Kobieta Doktor?! Nie wiedziałem, że nauka zaszła już tak daleko!" XD

ocenił(a) serial na 7
timcer

1. -Strasznie ochydne jakies te platki..
- to nie platki tylko ketchup z ziarnkami kawy
-hmm... doslodze

2. To juz czlowiek nie moze powiedziec ze widzial luskowatego dwumetrowego potwora bo zaraz mowia ze wariat

3. (podczas psychoanalizy) odrobine sie teraz cofniemy w czasie.... - AAAAAAAAA dinozaury!!!!!!!

4. - Badz gotow do transportu molekularnego... - Mama nie pozwala przechodzic mi przez jezdnie

5. -Pierwszy raz w zyciu widze tego palanta.... - bo schowalem sie w tapczanie, Miałem paczkę gumowych miśków, i nie chciałem, żeby mi je zeżarła.

timcer

@timcer

* Zrób mi kawę i wsyp 8 łyżeczek cukru, a później ją wylej, bo i tak będzie za gorzka.

to było tak:
"zrób mi kawę na ośmiu kostkach cukru. Potem wylej i zrób od nowa bo i tak zrobisz za gorzką"

lesiu234

nic nie przebije tego tekstu o pinatach XD

ocenił(a) serial na 7
jestemtwoimojcem

Mnie się podobał:
"Tym się można nieźle umyć" - gdy walczył zaplatany z wężem strażackim (odcinek o jakimś ciasteczkowym bandycie ;P)

ocenił(a) serial na 10
Angie_16

Mnie rozwail odcinek, w którym Johnnego wzieli za praczłowieka; brakujące ogniwo między małpą a człowiekiem. Johnnemu i małpie robili równoległe testy na IQ.

1. Małpa i Johnny mają włożyć kolorowe klocki do dziur o tych samych kształtach;
J: Mhmmmm, mam truskawkowego!

2. Małpa i Johny mają sięgnąć banana zawieszonego na sznurku pod sufitem, do użycia mają dwa stołki. Małpa kładzie jeden stołek na drugim i zrywa banana;
J:Te skrzydła ze stołków zapewnią mi zwycięstwo!

nie znam śmieszniejszej bajki :D

ocenił(a) serial na 9
madame_lulu

Ja nie zapomnę scen jak:
1. Johnny na spadochronie kierował się w stronę tarasu, na którym było kilku ochroniarzy szalonego naukowca (odc. gdy Bravo był superszpiegiem) z krzykiem:
"Ej! Chłopaki! Możecie się posunąć? Bo spadniemy wam na głowy!"
2. Jakiś koleś (nie pamiętam dokładnie) porwał Johnny' ego i przykuł go do ściany. No i koleś grozi Johnny' emu, a on na to ze stoickim spokojem: "Eeee stary... Orientujesz się gdzie tu jest kibel?"

timcer

To on! To ten dwuręki facet!

ocenił(a) serial na 9
Alex2422

Dziwi mnie że ta bajka nie przekroczyła oceny 8/10 xD

A mój ulubiony tekst to wypowiadane nawet kilka razy w odcinku przez Johnego "oh mamo!", z takim extra gardłowym akcentem

timcer

w każdym odcinku jest po 4-5 takich tekstów :) tu prosiłbym o małą pomoc: może ktoś pamięta tytuł odcinka, w którym Johnny mówi do jakiejś laski coś w stylu "znajdźmy sobie jakiś przytulny pokój by się poprzytulać"

ocenił(a) serial na 9
timcer

Johnny zawsze wymiatał! Nawet teraz.
Nie wiem, czy tylko ja doszukałem się tutaj jakiegoś podtekstu, ale umarłem, gdy Johnny mówi do jakiejś dziewczyny:
"No, mała, ładnie trzepiesz tymi jajkami"...

GHX03

Hu-Ha, Johnny Brawo. Serial dzieciństwa 8D.

ocenił(a) serial na 10
timcer

Albo
-Ślizg błysk

xD najbardziej szalona bajka jaką znam

użytkownik usunięty
timcer

Rozmowa Johnnego-detektywa z Popsem

J: Przypominasz sobie? (kładzie banknot na ladzie)
P: Nic z tego
J: A teraz? (następny)
P: W głowie mam tylko pustkę.
J: No a teraz?
P: Daję słowo Johnny nic nie wiem.
J: Dobra, masz tu wszystko, a teraz gadaj!
P: Żałuję synu, nie mam o czym.
J: No a możesz oddać mi pieniądze?
P: Hahaha... nie.

ocenił(a) serial na 9

A pamiętacie tekst z odcinka (chyba 1 seria), kiedy Johnny trafił z wielbłądem na pustynię i powiedział "Pulsujący seks"?

ocenił(a) serial na 9
timcer

LUBIĘ PLACKI - najlepszy tekst Johnny' ego Bravo!!!!!

timcer

czy ktos pamieta/wie jak sie nazywal odcinek o kukurydzianym polu i czy jest gdzies w internecie? : )

ocenił(a) serial na 9
timcer

hahhahah, moje dzieciństwo <3

ocenił(a) serial na 8
timcer

mówiłaś coś? bo słyszałem tylko bla bla bla kobiety XD

ocenił(a) serial na 8
timcer

Czy tylko ja czytając te texty słyszę w głowie głos Johnny'ego? :)

ocenił(a) serial na 10
timcer

Kiedy Johnny był z mamą w Szkocji i walczył z potworem z Loch Ness o haggisa:
"No dobra ty świrze, Johnny załatwi cię teraz intelektualnie!" XD

Albo wcześniej:
Mama Johnnego - "Ach, Szkocja. Stara ojczyzna rodu Bravo!"
Johnny - "Mamo przecież mówiłaś że pochodzimy z Polski."
Jego mama - "Tylko tak gadaliśmy, żeby się dostać na przyjęcie gwiazdkowe."

Epicka kreskówka :)

ocenił(a) serial na 10
oskar194

Dokładnie! epicka!

użytkownik usunięty
timcer

"Może małe BARA-BARA?" https://www.youtube.com/watch?v=iSrdtvmjIVo&t=14s

ocenił(a) serial na 10
timcer

Dla mnie na zawsze "O mamma!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones