PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857093}
7,8 1 889
ocen
7,8 10 1 1889
Julie and the Phantoms
powrót do forum serialu Julie and the Phantoms

Świetna muzyka❤️

ocenił(a) serial na 10

Serial świetny. Ale tylko z napisami. Dubbing polski leży kompletnie. Ale ogólnie serial wywarł na mnie dobre wrażenie. A mam 23 lata xD Ale oglądając go czułam się jak nastolatka. A najbardziej podobała mi się muzyka. Słucham jej w kółko. Ktoś ma tak jak ja?

ocenił(a) serial na 7
underkana975

mam 29 zaraz i serial również mi się podobał

ocenił(a) serial na 9
underkana975

32 lata! i ten serial obudził we mnie wewnętrzną nastolatkę! mam nadzieję, że powstanie drugi sezon :)

ocenił(a) serial na 10
underkana975

Same here! hahaha naprawdę, dawno nie widziałam show z tak dobrą muzyką że mogę w kółko słuchać,chyba ostatnia to mamma mia była :P

ocenił(a) serial na 10
grinch_2

Ja będę mieć zaraz 25 a ten serial to fenomen, oglądając go czuje jakbym miała zaledwie 16lat... Muzyka wpada w ucho, serial w niektórych odcinkach daje dużo do myślenia... Naprawdę lepszego serialu chyba już dawno nie oglądałam a nie przepadam zabardzo, a ten jest rewelacyjny, mam nadzije ze szybko puszcza drugi sezon, bo ostatni odcinek trzyma w napięciu wracają młodzieńcze lata

ocenił(a) serial na 7
underkana975

31 ;) Fabuła dosyć sztampowa, ale to taki uroczy rodzaj sztampy, który jeśli jest dobrze rozegrany to i tak zachwyca. I tak jest tutaj, w dodatku muzyka bardzo wpada w ucho.

Mam nadzieję, że powstanie jeszcze przynajmniej jeden sezon, taka historia może pójść w wielu kierunkach, oby tylko zachowała poziom z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
underkana975

Mam 28.... Sezon w jeden wieczór obejrzany :D

ocenił(a) serial na 7
underkana975

Lat 29 i jestem zauroczona serialem. Może historia nie jest wyszukana, ale jest w pewien sposób urocza i bez niepotrzebnych dram. Pokaz w hotelu był po prostu genialny. Układ taneczny, stroje, piosenka, ta atmosfera... 
A Reggiego uwielbiam :) 
Chociaż, mam wrażenie, że zakończyli nie rozwiązując niektórych wątków(np Bobbiego) to już planuje obejrzeć drugi raz :D
Mam nadzieję, że na pewno będzie drugi sezon i że go nie zepsują.

ocenił(a) serial na 10
underkana975

32 lata. Cały sezon w jeden wieczór.
Muzyka jest przepiękna.
Piosenka Unsaid Emily wycisnęła łzy.
Mam nadzieję, że będzie drugi sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones