PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 514
ocen
7,2 10 1 4514
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż
mnulka

Zartujesz ja tylko na to czekam :)

ocenił(a) serial na 4
kKahlan

Auggie mi nie pasuje.... :)

mnulka

Hahaha no może nie od razu "fuj", ja uwielbiam ich oboje, ale faktycznie wolałabym żeby łączyło ją coś, jak już, z Eyal'em, choć Simon'owi nikt nie dorówna - nawet Ben Mercer, o którym już sama Annie dawno zapomniała :) fajnie, że ta seria miała jakieś motywy przewodnie przynajmniej, a nie były to takie mało powiązane odcinki. Szkoda że na następną tyle trzeba będzie czekać... No ale też nie wyobrażam sobie duetu Annie&Auggie - jak to pociągną??

ocenił(a) serial na 4
vilandra_4

No faktycznie nie fuj, ale nie widzę Annie z Auggiem. Również wolę Eyala. Również się zgadzam, że Simona żaden nie przebije... Dlatego na litość boską nie Auggie!!!! Czy wiecie ile sezon trzeci będzie miał odcinków?

ocenił(a) serial na 4
mnulka

Ten faktycznie był ostatni?

mnulka

Tak, 3 sezon liczył 16 odcinków. Po emisji była zapowiedź nowego sezonu, który bedzie "next summer".

ocenił(a) serial na 4
vilandra_4

No to szkoda. Przerwali w takim momencie...

ocenił(a) serial na 4
mnulka

Fuj, fuj.
Wg mnie motyw z d**y, nie ma między nimi żadnej chemii. Jakbym oglądała siostrę całującą się z bratem :/
Uwielbiam odcinki annie z eyalem, ona sama jest dość nijaka... Ale z nim? Mmmm :>

ocenił(a) serial na 4
erzulie

Dokładnie. Znają się tyle, ona kochała Simona, on był zaręczony. I nagle wielka miłość? Annie więcej łączy z Eyalem niż z Auggiem. Ehhhhhhh.....

mnulka

O ludzie, jak Annie ma być z Eyalem? Przecież to cudzoziemiec i to z konkurencyjnej agencji. To by była dopiero bzdura. Ale fakt faktem chemia między nimi jest. A Auggie? Mina Annie jak powiedział, że chce się oświadczyć Parker, ich pocałunek jak Annie leżała po postrzale, jak Auggie uświadomił sobie że mu na niej zależy? To była przyjaźń ale w sumie to ciągnęło ich do siebie i teraz to wreszcie nastąpiło, ja tam się ciesze :)

Kismet_

No tak mieli swoje momenty - bo tak wymyślili scenarzyści. Co nie zmienia faktu, że nam akurat mogą oni do siebie nie pasować - wg mnie po prostu nie pasują do siebie z charakteru, brak jest tej chemii między nimi, obydwoje razem to takie ciepłe kluchy :) Nie musieli od razu w 3 sezonie jej z kimś wiązać. Cały czas miałam nadzieję, że Simon jednak jakoś cudem przeżył o czym nie wie Annie :P

ocenił(a) serial na 7
vilandra_4

Jak oglądałam pierwszy sezon tak czułam ze oni prędzej czy później będą razem :)

ocenił(a) serial na 7
Positive97

dla mnie trochę za szybko i na chama ich połączyli w tym ostatnim odcinku , nakąbinowali totalnie w życiu ich obojga i nagle walnęli cos takiego , powinni poczekać jeszcze z sezon i poukładać im zycie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones