Kkot-bo-da Nam-ja (2009-) serial TV

plakat - Kkot-bo-da Nam-ja (2009)

opisy serialu

(3)
  • Rodzina Jan Di ma małą pralnię chemiczną usytuowaną blisko luksusowego i znanego Shin Hwa College. Jan Di, dostarczając do szkoły wyczyszczone garnitury, przypadkowo zostaje bohaterką - ratuje poniżanego ucznia, który chce skoczyć z dachu. Okazuje się, że problemy chłopaka zaczęły się od konfliktu z grupą F4, którą tworzy czterech najbogatszych i najbardziej zepsutych chłopaków. Grupa nie znosi sprzeciwów, a ktokolwiek stanie przeciwko niej, staje przeciwko całej szkole.

  • Koreańska adaptacja znanego japońskiego komiksu "Hana Yori Dango". Jan Di (Hye-seon Koo) jest córką całkiem przeciętnej rodziny, która posiada niedużą pralnię chemiczną w pobliżu luksusowego College'u Shin Hwa. Pewnego dnia wszystko zmienia się, gdy ratuje życie jednemu z uczniów tej szkoły. Od tej pory staje się bohaterką i zostaje zmuszona do przeniesienia się do tej ekskluzywnej szkoły, aby uciszyć plotki o okrutnym zachowaniu czwórki najbogatszych młodych chłopaków, znanych w całej szkole jako F4. By spełnić swoje marzenia o pływaniu, postanawia nie rzucać się bardzo w oczy F4 i w spokoju przetrwać ten czas w szkole. Niestety nie wszystkim jest pisany spokojny żywot, przypadek sprawia, że nowa koleżanka Jan Di, Oh Min Ji (Si-young Lee) upuszcza lody na but lidera F4, Goo Joon Pyo (Min-ho Lee). Jan Di, nie mogąc znieść jego zachowania wobec dziewczyny, wypowiada mu wojnę…

  • Jan Di (Hye-sun Koo) jest córką właścicieli pralni, znajdującej się w pobliżu prestiżowej szkoły Shinhwa. Dziewczyna staje się jej uczennicą, a zawdzięcza to temu, że uratowała nękanego przez F4 ucznia, chcącego się zabić. Liderem tej grupy jest Goo Joon Pyo (Min-ho Lee), będący zepsutym spadkobiercą korporacji Shinhwa, który wraz z swoimi kolegami rządzi szkołą. Każdy, kto stanie im na drodze, dostaje czerwoną kartkę i może zapomnieć o spokojnym życiu. Jan Di ma nadzieję na spokojne ukończenie szkoły, nie zwracając uwagi na swoją osobę. Jej uwagę przykuwa Ji Hoo (Hyun-joong Kim), będący najspokojniejszym członkiem F4. Wszystko się zmienia, kiedy jedyna przyjaciółka Jan Di naraża się Joon Pyo. Dziewczyna nie mogąc patrzeć na cierpienie swojej koleżanki, przeciwstawia mu się, tym samym stając się jego największym wrogiem. Jej impulsywny charakter sprawia, że zaczyna zwracać na nią uwagę Ji Hoo, natomiast jej wróg Joon Pyo zaczyna się w niej zakochiwać.


opinie i nagrody
multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię