PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 922
oceny
7,7 10 1 2922
Kkot bo da Nam ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

Ciekawa fabuła

ocenił(a) serial na 5

ale nic poza tym. Aktorzy w wiekszosci graja jak drewno, nie czuć chemii między postaciami i generalnie tandetnie to wszystko wygląda. Meteor garden z 2018 r. bije ten serial na glowe pod kazdym wzgledem.

ocenił(a) serial na 7
LeelaTuranga_85

U mnie dodatkowe oczko w ocenie dodane ze względu na Lee Minho, ale generalnie się zgadzam - dramie daleko do wybitnej, zwłaszcza pierwsza połowa jest mocno irytująca, od pobytu Joonpyo w Macau zrobiło się nieco ciekawiej.

ocenił(a) serial na 10
LeelaTuranga_85

I tu się całkowicie nie zgadzam. Właśnie oglądam Meteor Garden z 2018 i cały czas mam wrażenie że trochę marnuje czas bo przecież tą historię da się opowiedzieć o niebo lepiej co udowodnili Koreańczycy. W MG nie czuje ani chemii między bohaterami, nie widać bogactwa F4 ( rozumiem są różne mody i style ale ubrania, meble i akcesoria wyglądają tandetnie) w BBF wszystko to clear bogactwo rzucało się w oczy. Historia była jakoś logicznej poprowadzona. Wszystko z czegoś wynikało no i jak dla mnie historię bohaterów były lepiej poprowadzone. Na szczególny plus jak dla mnie zasługuje fakt rozwinięcia historii przyjaciół głównej pary. W MG jak na razie są w sumie tylko dodatkiem i nic szczególnego o nich nie wiemy....może się to zmieni ale jestem w połowie dramy i nie widać coś się miało w tej kwestii zmienić. BBF oglądałam kilka raz a do MG na pewno więcej nie wróce, ogólnie nie wiem czy dotrwam do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones